Piotr Woźniak-Starak i jego marzenie

 

We wtorek, 18 sierpnia minie dokładnie rok odkąd nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Znany producent filmowy stracił życie w tragicznych okolicznościach, wypadając z motorówki na Jeziorze Kisajno. Po śmierci bliscy zaczęli ujawniać coraz więcej szczegółów z jego życia. Poznaliśmy między innymi wielką tajemnicę Woźniak-Staraka. Zapewne stałaby się ona faktem, gdyby nie wspomniany wypadek.

Takie plany miał Piotr Woźniak-Starak

Rocznica śmierci to czas zadumy, zwłaszcza dla bliskich Piotra Woźniak-Staraka. Jego żona, Agnieszka przez długi czas po śmierci ukochanego nie mogła się otrząsnąć i wrócić do normalnego życia. Spokoju nie dawały też tabloidy. Wydaje się, że teraz Agnieszka Woźniak-Starak jest już na prostej, choć ból w sercu pozostanie z nią na całe życie. Zwłaszcza, kiedy wspomina piękne chwile z Piotrem.

Jakiś czas temu na łamach Super Expressu mogliśmy przeczytać o marzeniu Woźniak-Staraka, którego ze względu na śmierć nie zdążył zrealizować. Można tylko żałować, bowiem film, który zamierzał wyprodukować zapowiadał się elektryzująco, by nie użyć mocniejszych słów.

Piotr Woźniak-Starak według informacji „Superaka” myślał cały czas o thrillerze na temat polskiej mafii. Co ciekawe, główną bohaterką miała być Monika Banasiak, czyli nie kto inny, jak Królowa Mafii, żona legendarnego gangstera „Słowika”. Film o mafii pruszkowskiej podbiłby z pewnością kina. W ostatnim czasie w Polsce jest klimat na tego typu filmy na pograniczu półświatka, polityki i życia codziennego. Pokazują to chociażby produkcje Patryka Vegi.

Niestety, ale nie poznaliśmy więcej szczegółów na temat tajemniczego filmu. Czy Piotr Woźniak-Starak rozpoczął już jakieś prace nad nim? Z pewnością tak, nie wiadomo jednak, jak bardzo były one zaawansowane. Czy oprócz Moniki Banasiak miał już w głowie kolejne osoby, które chciał zaangażować w swój hitowy projekt? Wszystko jest owiane tajemnicą, choć osoby zainteresowane tą tematyką liczą, że wkrótce więcej szczegółów ujawni Agnieszka Woźniak-Starak, która z pewnością wiedziała o całej sprawie. Wszak z Piotrem łączyły ją bliskie relacje i nie rozstawali się nawet na krok.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Zobacz również: