Justyna Kowalczyk
fot. Instagram

Potwierdzają się informacje o ciąży Justyny Kowalczyk. Jak donosi portal Pomponik.pl, była biegaczka narciarska i multimedalistka spodziewa się dziecka. Miała to nawet sama potwierdzić. Znamy szczegóły.

Justyna Kowalczyk w ciąży

Justyna Kowalczyk to prawdziwa ikona sportów zimowych w Polsce. Przez wiele lat cieszyła swoją kapitalną dyspozycją i sukcesami wszystkich polskich kibiców. Wymieniać można je bez końca, ale wystarczy napisać dwie liczby: 5 medali Igrzysk Olimpijskich i 8 medali Mistrzostw Świata. Dwa złota olimpijskie i dwa z Mistrzostw Świata. To tylko część z ogromu sukcesów Justyny Kowalczyk. Choć sama zakończyła już karierę jakiś czas temu, to wciąż jest blisko biegów narciarskich, a teraz będzie miała dodatkowe zajęcie. Spodziewa się dziecka.

Informacje te krążyły już w sieci od pewnego czasu, a wszystko zaczęło się w momencie, w którym Justyna Kowalczyk wrzuciła na swoje media społecznościowe zdjęcie z gór, a konkretnie z Tatrzańskiego Parku Narodowego. Widać na nim wyraźnie wystający i zaokrąglony brzuszek Justyny Kowalczyk. Internauci od razu domyślili się, że eks-sportsmenka jest w ciąży i lawinowo pod fotką posypały się gratulacje.

Choć Justyna Kowalczyk początkowo nie reagowała na komentarze, to teraz wszystko zmieniło się o 180 stopni. Multimedalistka zamieściła krótki wpis z komentarzem „Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie miłe słowa”. To zdaniem dziennikarzy Pomponika potwierdzenie informacji o ciąży i bezpośrednie odniesienie się do płynących wyrazów gratulacji na Instagramie.

Póki co, Justyna Kowalczyk nie zdradziła jednak, w którym miesiącu ciąży jest ani też, czy wie już, jaka będzie płeć dziecka. Z całą pewnością teraz będzie to jeden z najgorętszych tematów w plotkarskich mediach. Przypomnijmy, że jesienią ubiegłego roku Justyna Kowalczyk wzięła ślub z Kacprem Tekielim.

źródło: Pomponik, Instagram

  1. Zaskakujące odkrycie naukowców z Oksfordu. Chodzi o zmieszanie szczepionek Pfizer i AstraZeneca
  2. Od 21 czerwca Polacy mogą mieć problem ze swobodnym poruszaniem się po Europie
  3. Nowy trop w sprawie zamachu na Jana Pawła II. Kto naprawdę wydał rozkaz?

Zobacz również: