Królowe Życia
Foto: YouTube

„Królowe Życia” cieszą się niesłabnącą popularnością widzów TTV. Niewątpliwie duża w tym zasługa Dagmary Kaźmierskiej. Bodajże największa gwiazda reality show właśnie zszokowała opinię publiczną zdjęciem, na którym pokazała swój biust. Część internautów jest zniesmaczona zachowaniem celebrytki.

„Królowe Życia” wiedzą jak wzbudzać sensację

Z pewnością, Dagmara Kaźmierska to niezwykle barwna osobowość rodzimego show biznesu. Kobieta już nie raz szokowała swoimi słowami, zachowaniem, czy też wyglądem. Tym razem, zadziwiła wielbicieli show „Królowe Życia” bardzo zmysłowym zdjęciem.

Fotografia, o której mowa, powstała podczas wakacji w Egipcie. To właśnie tam relaksuje się od kilku dni celebrytka. Gwiazda hitu „Królowe Życia” eksponuje swoje wdzięki między innymi na egipskich basenach, gdzie paraduje w odważnych strojach kąpielowych.

Jak już wspomnieliśmy, 46-latka opublikowała w sieci gorące zdjęcie. Dagmara Kaźmierska pozuje na nim niczym Sabrina – wykonawczyni słynnego hitu „Boys, boys, boys”. Zresztą celebrytka sama porównała się do popularnej niegdyś piosenkarki. „Sabrina wita was. Dajcie mi tylko trochę słońca, wody, trochę chleba. No i ciasteczko, chociaż tyci, tyci. A o nic więcej do życia nie poproszę” – ogłosiła gwiazda „Królowych życia” na swoim Instagramie.

Wpis celebrytki rozpętał burzę

Jak nie trudno się domyślić, eksponując swoje wdzięki, Kaźmierska wywołała lawinę komentarzy. Oczywiście część osób była pod wrażeniem krągłego biustu gwiazdy „Królowych Życia”. „OMG jaka SABRINA? SABRINA SIĘ CHOWA KRÓLOWO”, „Wow, Dagmara, przyszalałaś”, „Bardzo młodo wyszłaś, oczywiście żebyś źle nie zrozumiała – NIE jesteś stara, ale tutaj max 35 lat, nie więcej”, „No ładne zdjęcie. Cudowna Pani jest! Uwielbiam!! Pozdrawiam gorąco”, „Wow piękne zdjęciePrawie całe piersi widać”, „Wyglada Pani jak torepda”, „Jak ja bym chciała mieć taka figure w Pani wieku. Miłego wypoczynku!”, „Zazdroszczę tych „darów od natury” – komplementowali fani.

Jednak niektórzy internauci poczuli niesmak, patrząc na fotografię Dagmary z programu „Królowe Życia”. Sugerowano, iż w tym wieku kobieta nie powinna umieszczać tego typu zdjęć, tym bardziej, że jest matką dorosłego już syna. „Naprawdę? Królowa? A może była sutenerka przez którą ucierpiało wiele kobiet?” – grzmiała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Źródło: Instagram

  1. Zniżki oraz darmowe wejściówki dla zaszczepionych na COVID-19. Mimo tego rośnie fala krytyki
  2. Jest oficjalna data podania zmian w 500 plus. Co planuje Mateusz Morawiecki?
  3. Justyna Kowalczyk w ciąży. Po tym zdjęciu ruszyła lawina spekulacji, teraz wszystko się potwierdziło

Zobacz również: