Boniek wyjawia, kto może być selekcjonerem reprezentacji Polski

0
– Gianni De Biasi może być jednym z kandydatów. Srecko Katanec również jest interesujący. Michał Probierz nie będzie selekcjonerem, Cesare Prandelli też raczej nie – mówi prezes PZPN Zbigniew Boniek w rozmowie z „Piłką Nożną
Adam Nawałka pozostaje selekcjonerem do 30 lipca, potem oficjalnie kończy pracę z reprezentacją Polski. Jego następca będzie znany wcześniej, Zbigniew Boniek napisał niedawno, że nowego trenera poznamy 23 albo 24 lipca. Giełda nazwisk ruszyła.
Oto, co Boniek mówił tygodnikowi w temacie następcy Nawałki:-  De Biasi może być jednym z kandydatów. Ma doświadczenie w roli selekcjonera, prowadził Albanię, z którą zrobił dobry wynik, a nie jest to przecież najmocniejsza drużyna. Mówi w kilku językach, nie ma problemu żeby dogadać się z piłkarzami. Srecko Katanec również jest interesujący, ma doświadczenie międzynarodowe, pracował z reprezentacją Słowenii, natomiast do tej pory (rozmowa odbyła się 5 lipca) z nim nie rozmawiałem, krótko mówiąc – nie ma nic na rzeczy. Zresztą, jak czytam niektóre CV, które lądują u mnie na biurku, na pierwszy rzut oka widać, że to dla niektórych trenerów tylko skok na kasę.
eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ