Włoski kryminolog: Bezwzględna nigeryjska mafia dotarła do Włoch i kolonizuje kraj. To kanibale!

1
Włoski kryminolog i psychiatra, Alessandro Meluzzi, jest przekonany, że  zabójstwo 18-letniej Pameli jest związane z mafią nigeryjską, która niedawno dotarła do Włoch i szybko staje się coraz silniejsza i bardzo niebezpieczna.
– Nigeryjska mafia, najbardziej bezlitosna mafia na świecie, zabiła Pamelę. Jej gangi kolonizują Włochy i zagarniają interesy od tradycyjnych rodzin mafijnych- stwierdził Meluzzi, podczas wywiadu udzielonego ItaliaOggi, następnie relacjonowanego na Libero.

Meluzzi kontynuował: – To, co widzieliśmy w przypadku Pameli, to ta sama metoda, którą nigeryjska mafia systematycznie stosuje w Nigerii i gdzie indziej, Jest rutynowym cięciem ofiar na kawałki, a w niektórych przypadkach spożywanie części ich ciał.
To, co zostało z ciała Pameli, znaleziono w dwóch wózkach, brakowało jej szyi i genitaliów. Ciało zostało pozbawione kości i umyte w wybielaczu w celu ukrycia i usunięcia wszelkiego rodzaju śladów.

WŁOCHY: Nigeryjczyk zamordował i pokroił na kawałki 18-latkę

Brakowało jej również serca, co nie zaskakuje Meluzziego, który wyjaśnił: – Dzieci-żołnierze w Sierra Leone zjadali ludzkie serca jako rytuał, aby w ten sposób zdobyć odwagę. Rytualny kanibalizm w nigeryjskiej mafii nie jest wyjątkiem, ale regułą. To dla nich normalne, ale tutaj nikt o tym nie mówi, ze strachu, że zostanie nazwany rasistą. Powinniśmy się przyzwyczaić do tych rzeczy: to tylko wierzchołek góry lodowej, która będzie się powiększać.
Serce Pameli prawdopodobnie zostało zjedzone, ponieważ postrzega się je jako ożywcze lekarstwo, które zapewnia większą odwagę i siłę. Czy to jest to słynne kulturalne wzbogacenie?
use

 

1 KOMENTARZ

  1. Niech was i mnie Pambuk dobry obroni przed wypisywaniem jakich komentarzy krytykujcych nigerie…Guracukra was zbanuje na dni 30.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ