Czerń to synonim stylu, elegancji i luksusu. W łazience doskonale komponuje się z większością barw. Kluczem jest jednak umiarkowanie i odpowiedni dobór czarnych dodatków. W ofercie firmy TECE znajdziemy szereg przycisków spłukujących, które nadadzą łazience ponadczasowego charakteru.
Nie dotykać
TECElux mini w kolorze czarnym to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych, higienicznych i estetycznych rozwiązań. Szklany przycisk spłukujący firmy TECE został wyposażony w nowoczesną technologię LED podświetlającą kontury klawiszy. TECElux mini posiada czujnik ruchu i może być obsługiwany bezdotykowo. Spłuczka uruchamiana jest poprzez lekki dotyk lub automatycznie. Produkt wyróżnia się ekstrapłaską powierzchnią, a w połączeniu z ramką instalacyjną może być montowany bezpośrednio w ścianie (montaż zlicowany). Programowanie i zmiana ustawień elektronicznych przycisku, a także dostosowanie ich do indywidualnych wymagań użytkownika, odbywa się za pomocą pilota.
Wymiary: 150 x 220 mm
Matowe wykończenie
TECEsquare II to nowa odsłona znanego przycisku spłukującego TECEsquare. Serię tworzą produkty dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Na szczególna uwagę zasługuje jednak przycisk w wersji czarny mat. Minimalistyczne wzornictwo, geometryczny kształt oraz płaska powierzchnia sprawiają, że doskonale wpisuje się w nowoczesny styl łazienek. Jest kompaktowy, stabilny, a jego montaż nie wymaga dodatkowej ramki. Przycisk idealnie współgra ze spłuczką TECE, bez potrzeby instalacji uzupełniającego wyposażenia. Dwudzielny, podłużny klawisz umożliwia wybór ilości spłukiwanej wody. Dodatkową zaletą urządzenia jest jego ciche działanie – gumowe wypełnienie sprawia, że dźwięk aktywacji przycisku jest znacznie wyciszony.
Dowodem uznania dla wyjątkowego designu oraz wysokiej jakości wykonania jest wyróżnienie, jakie przycisk TECEsquare II w wersji czarny mat otrzymał w konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2017”.
Wymiary: 150 x 220 mm
Subtelny połysk
Przycisk spłukujący TECEnow w kolorze czarnym wyróżnia się minimalistycznym wzornictwem i płaską powierzchnią. Klawisze zlicowane są z powierzchnią płytki, a dzięki dużej powierzchni umożliwiają komfortowe spłukiwanie. Przycisk TECEnow wykonany został z wysokiej jakości tworzywa, a w porównaniu do TECEsquare II w wersji czarny mat charakteryzuje się większym połyskiem. TECEnow może być montowany standardowo lub w wersji zlicowanej z płytką ścienną. W przypadku montażu zlicowanego wymagana jest specjalna ramka dystansowa w kolorze przycisku, dzięki której możliwy jest także montaż w cienkiej zabudowie ściennej o grubości poniżej 15 mm. Montaż zlicowany wymaga dodatkowo zastosowania ramki montażowej do WC.
Przycisk jest kompatybilny ze wszystkimi spłuczkami TECE. Może być uruchamiany z przodu lub od góry.
Wymiary: 150 x 220 mm
Szklane wariacje
W pomieszczeniach sanitarnych, w których oprócz czerni dominują także chromowane, złote lub białe dodatki, sprawdzą się szklane przyciski TECEloop. Charakteryzują się ciekawym połączeniem prostokątnego kształtu płytki i owalnej formy klawiszy. Możliwość skomponowania dowolnych zestawień kolorystycznych to wyróżnik, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze produktu. Czarną płytkę przycisku możemy bowiem zestawić z klawiszami w wersji: biel, chrom połysk, chrom matowy, czerń i złoto. Dzięki takim rozwiązaniom możemy dopasować estetykę przycisków do dowolnego wystroju łazienki. Produkty z linii TECEloop są łatwe w montażu (tradycyjnie oraz poprzez zlicowanie z płytką ścienną za pomocą ramki montażowej) oraz kompatybilne ze wszystkimi stelażami do WC firmy TECE. Dużą zaletą jest swobodny dostęp do mechanizmu spłukującego oraz łatwość utrzymania przycisków w czystości.
Wymiary: 150 x 220 mm

Zobacz również: