Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na koncert piosenek Kaliny Jędrusik  „Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną”. W repertuarze gwiazdy Kabaretu Starszych Panów zaprezentuje się Agnieszka Bielanik-Witomska z zespołem. Koncert odbędzie się w sobotę 5 listopada o godz. 18 w Domu Darmstadt.
Koncert „Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną” tworzą „perełki” z repertuaru Kaliny Jędrusik, jednej z gwiazd Kabaretu Starszych Panów. Genialne pióro Jeremiego Przybory połączone ze wspaniałą muzyką Jerzego Wasowskiego oddają kwintesencję kobiecości, naznaczonej z jednej strony zmysłowością, erotyzmem, z drugiej zaś ogromnym poczuciem humoru, autoironią, a także wdziękiem i dobrym smakiem. Podczas listopadowego koncertu usłyszymy m.in. „Bo we mnie jest seks”, „SOS”, „Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną” czy „Dla Ciebie jestem sobą”.
Wokalistką zespołu jest Agnieszka Bielanik-Witomska- piosenkarka, aktorka scen muzycznych. Debiutowała w Teatrze Muzycznym w Gliwicach, współpracowała z chorzowskim Teatrem Rozrywki, koncertowała z kabaretem „Pod Egidą” Jana Pietrzaka. Od 2008 roku tworzy własne programy muzyczne.Wokalistce towarzyszyć będą Klaudiusz Jania (fortepian) oraz Damian Stroka (gitara).
Koncert piosenek Kaliny Jędrusik „Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną” odbędzie się 5 listopada (sobota) o godzinie 18 w Domu Darmstadt (Płock, Stary Rynek 8). Bilety w cenie 15 zł (przedsprzedaż; 20 zł w dniu koncertu) są dostępne w Bileterii POKiS oraz na www.pokis.infoserw.pl.
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki przypomina o darmowej aplikacji „MiastO!Żyje” gromadzącej informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych i społecznych odbywających się w Płocku, dostępnej w sklepie Google Play i AppStore.

Zobacz również: