Marcelina Zawadzka PnŚ

Była Miss Polonia Marcelina Zawadzka potrafi rozgrzać na Instagramie męską wyobraźnię i choć większość portali koncentruje się właśnie na jej zdjęciach, to niemalże wszystkim umknęło to, jaką pokaźną dawkę wsparcia otrzymała prowadząca, która jakiś czas temu, ze względu na kłopoty prywatne zniknęła z “Pytania na Śniadanie” na antenie TVP.

Kiedy i czy w ogóle Marcelina Zawadzka wróci do “PnŚ”?

To pytanie pozostaje wciąż otwarte, choć wydaje się, że w najbliższym czasie będzie o to niezwykle trudno. Marcelina Zawadzka najpierw musi uporządkować sprawy prywatne.

“W tej chwili Marcelina ma status oskarżonej, zasiada na ławie oskarżonych. Nikt w TVP nie wyobraża sobie, żeby mogła w tej sytuacji prowadzić program śniadaniowy, niezależnie od tego, czy jest winna, czy nie. Trzeba poczekać, aż sprawa się wyjaśni i wtedy będą zapadały decyzje” – czytaliśmy swego czasu na Wirtualnych Mediach. Za Zawadzką w “Pytaniu na Śniadanie” pojawiła się nowa prowadząca, a konkretnie Małgorzata Opczowska.

Nikt jednak nie spodziewał się, że Marcelina Zawadzka otrzyma aż tak olbrzymie wsparcie od swoich fanów. Nie ma praktycznie posta w jej social mediach czy artykułu prasowego, w którym nie pojawiłyby się komentarze fanów, domagających się powrotu Zawadzkiej do “Pytania na Śniadanie”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

“Marcela brakuje ciebie w pnś ale mam nadzieje że jeszcze poprowadzisz za jakiś czas pnś z Tomajem Wolnym!”, “wracaj jak najszybciej do PnŚ. Bądź do innego programu Telewizja potrzebuje takich Energicznych pozytywnie zakręconych osobowości w tych ponurych czasach tego nieszczęsnego koronawirusa”, “Marcysia wracaj do pytania na śniadanie”, “Trzymam kciuki żeby wszystko się wyjaśniło”, “Marcelinko wracaj do PnŚ!”, “Żądamy powrotu Marceliny, bez niej pnś nie jest już takie same jak kiedyś. Brakuje bardzo tego polotu i finezji” – czytamy w komentarzach na jej Instagramie.

Tęsknota fanów za Marceliną Zawadzką 

Jak widać, fani bardzo tęsknią za Zawadzką w “Pytaniu na Śniadanie”. Takiego wsparcia nie spodziewała się chyba nawet sama Marcelina Zawadzka. Jak wiadomo to fani i telewidzowie determinują słupki oglądalności. Po wielu komentarzach, które nieustannie bombardują profil można wnioskować, że wiele osób oglądało pasmo śniadaniowe właśnie ze względu na Zawadzką.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Pytanie, czy TVP będzie w stanie ugiąć się i dopuścić do wcześniejszego powrotu Zawadzkiej na antenę? A jeśli nie, to czy była Miss Polonia znajdzie swoje miejsce w innej telewizji?

Nie wiemy póki co, jak wygląda jej sytuacja prawna z TVP, ale jeśli Zawadzka będzie lub jest “wolnym strzelcem”, to powinny ustawiać się po nią kolejki chętnych, a osoby odpowiedzialne za jej odsunięcie od obowiązków w “Pytaniu na Śniadanie” mogą tego żałować. Marcelina Zawadzka wydaje się być magnesem, który przyciąga przed szklany ekran naprawdę spore rzesze widzów.

  1. Ryszard Rembiszewski o trudnej sytuacji. Pan Lotto stara się żyć bardzo oszczędnie
  2. Popularny bank wydał poważne ostrzeżenie. Uważaj na połączenia telefoniczne, możesz stracić pieniądze!
  3. Maffashion ostro skrytykowana za swoje słowa. Blogerka naraża ludzi na niebezpieczeństwo?

Zobacz również: