Ryszard Rembiszewski

Ryszard Rembiszewski to postać nieco anonimowa dla najmłodszego grona telewidzów. Z całą pewnością jest wciąż pamiętana przez miliony nieco starszych widzów. Pan Lotto czy Pan Totolotek – bowiem takie pseudonimy przylgnęły do niego przez lata, w których prowadził Studio Lotto udzielił poruszającego wywiadu. Przyznał szczerze, jak aktualnie wygląda jego sytuacja życiowa. Nie jest ciekawie.

Ryszard Rembiszewski znalazł sposób na trudne czasy

Rembiszewski był gospodarzem Studia Lotto przez ćwierć wieku. Tak, właśnie w latach 1983 – 2008 oczy i słuch milionów telewidzów skupione były na Ryszardzie Rembiszewskim, który podawał wyniki losowań popularnego Totolotka. Od 2008 roku jest już nieco mniej aktywny zawodowo. W ostatnich miesiącach, ze względu na trudną sytuację zmuszony był całkowicie ograniczyć swoje życie zawodowe i towarzyskie.

Trudną sytuacją Ryszard Rembiszewski określił pandemię koronawirusa. Jak sam przyznał w wywiadzie dla agencji Newseria Lifestyle sytuacja jest bardzo skomplikowana. Tak naprawdę trudno określić, czego można się spodziewać.

“To jest skomplikowana sprawa, bo w zasadzie nie mamy do końca powiedziane, na czym to wszystko polega i co trzeba robić. Decyzje co chwilę się zmieniają i są inne (…) Trzeba do tego podejść bardzo ostrożnie” – tłumaczy Ryszard Rembiszewski.

Popularny Pan Lotto przyznał, że ograniczył praktycznie do zera kontakty międzyludzkie i aktywność zawodową. “Nie biorę udziału w masowych spotkaniach. Staram się żyć bardzo oszczędnie, tzn. raczej zostaję w domu (…). Mało chodzę po miejscach, gdzie jest dużo ludzi, przemieszczam się samochodem. Trzeba na siebie uważać” – mówi szczerze Ryszard Rembiszewski.

Jak widać, przez koronawirusa życie Ryszarda Rembiszewskiego wywróciło się dookoła nogami. On sam, tak jak i większość Polaków liczy na szybkie wynalezienie leku i szczepionki, który pozwoli wrócić światu, a także jemu samemu do normalności.

źródło: Interia

  1. Jarosław Jakimowicz nie wytrzymał. Wpadł w szał oglądając TVN24
  2. Krzysztof Krawczyk zasmucił wszystkich. „Na szczęście żyliśmy skromnie”
  3. Antek Królikowski szykuje niespodziankę. Takiego Pawła Królikowskiego nie znaliście

Zobacz również: