Antek Królikowski

Popularny aktor zaskoczył opinię publiczną swoimi niezwykłymi planami. Jak donoszą media, Antek Królikowski zamierza pokazać widzom jakim człowiekiem był tak naprawdę jego zmarły ojciec. Czyżby szykował się sensacyjny dokument?

Antek Królikowski ma oryginalny pomysł

Przypomnijmy, iż Paweł Królikowski zmarł w lutym tego roku. Aktor przez długi czas zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Mężczyzna zostawił żonę (znaną aktorkę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską) i pięcioro dzieci. Najstarsze z nich tj. 31-letni Antek, postanowiło w oryginalny sposób uczcić pamięć o swoim ojcu.

Z pewnością, wszyscy doskonale znamy role filmowe i telewizyjne, w które wcielił się Paweł Królikowski. Najsłynniejsze wcielenie gwiazdora to bodajże Kusy z serialu “Ranczo”. Pamiętamy także jego działalność poza planem filmowym czy deskami teatru. Aktor udzielał się społecznie, organizował festiwal filmowy, a także zasiadał w jury show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tymczasem Antek Królikowski chce nam pokazać zupełnie inne oblicze swojego ukochanego taty.

Według osób blisko związanych z rodziną Królikowskich, młody aktor planuje nakręcić niezwykły film o swoim ojcu. Co ciekawe, Antoni pokaże w nim Pawła Królikowskiego jako zwykłego ojca, a nie gwiazdę szklanego ekranu.

“Paweł był artystą, społecznikiem, ale dla Antka przede wszystkim fajnym tatą. I Antek chce też to pokazać w filmie. Ma już pomysł na scenariusz.”

Niewątpliwie taki film cieszyłby się sporym zainteresowaniem widzów. Po pierwsze, rodzina Królikowskich wzbudza spore zainteresowanie wśród Polaków. Przypuszczalnie wpływa na to fakt, iż mama Małgorzata, córka Julia oraz wspomniany już syn Antek są aktorami. Po drugie, prywatne życie osób z show-biznesu zawsze ciekawiło zwykłych ludzi. Tym bardziej codzienność tak barwnej postaci jaką był Paweł Królikowski.

Co sądzicie o takim zamierzeniu Antka Królikowskiego na upamiętnienie zmarłego ojca? Myślicie, że to dobry pomysł? A może uważacie, że życie prywatne zmarłego Pawła Królikowskiego powinno zostać tylko w sferze wspomnień najbliższej rodziny? Czekamy na Wasz komentarze w tej sprawie.

Źródło: Radio Zet

  1. Maryla Rodowicz ujawnia kolejną pikantną historię. Nie uwierzycie kto jest jej bohaterem
  2. Anna Przybylska zrobiła to tuż przed śmiercią? Zaskakujące rewelacje prasy
  3. Nowe wieści o Britney Spears nie napawają optymizmem. Jest gorzej niż wszyscy przypuszczali

Zobacz również: