Britney Spears nowe wieści

Któż z nas nie kojarzy Britney Spears? Amerykańska piosenkarka pop i dance uważana jest za prawdziwą ikonę popkultury u schyłku XX wieku. Nie nadaremno fani okrzyknęli ją “Księżniczką Popu”. Choć w ostatnich kilkunastu latach życie Britney to prawdziwa sinusoida, to fani wciąż o niej nie zapominają, a jej największe hity rozbrzmiewają w głowach wielu milionów osób na całym świecie. Choć potrafią poprawić nastrój jak mało co, to ostatnie doniesienia o Britney nie są już tak “kolorowe”. Wygląda na to, że w jej życiu jest dużo gorzej niż można było się spodziewać.

Britney Spears kolejny raz na zakręcie

„Księżniczka Popu” największe sukcesy muzyczne ma już niewątpliwie za sobą, ale nie marzy o niczym innym tak bardzo, jak o powrocie na scenę i to jak największą. Pojawiły się jednak pewne problemy, których rozwiązanie wcale nie jest takie proste.

Co tu dużo ukrywać, chyba każdy słyszał o problemach psychicznych Britney Spears, które sięgają roku 2007. Fanów zaszokowało ogolenie głowy przez Britney, a portale donosiły o kolejnych napadach agresji, demolowaniu samochodów czy atakowaniu, zbytnio ciekawskich zdaniem Spears, dziennikarzy. W efekcie wszystkich tych wybryków Britney została zamknięta w specjalnym ośrodku dla osób chorych psychicznie. Opiekę nad jej dziećmi powierzono byłemu mężowi, a gwiazda została ubezwłasnowolniona.

Teraz sprawa wraca jak bumerang. Po latach Britney Spears chce się „odciąć od swojego ojca”. Gwiazda nie chce pozwolić na to, by wracając do występów pozostawiła zarządzanie swoimi pieniędzmi ojcu, tak jak już miało to miejsce.

Walka o to toczy się nie tylko przed sądem, ale również w mediach społecznościowych. Zapoczątkowana została akcja #FreeBritney.

Fani artystki twierdzą, że jest ona przetrzymywana przez ojca wbrew swojej woli i apelują, by zamieszczała w mediach społecznościowych informacje o tym, w jakim jest stanie – czytamy na stronie Wprost, który dość szeroko rozpisał się o problemach Britney Spears.

„Księżniczka Popu” zareagowała na prośby fanów i zamieszcza w ostatnich dniach sporo wpisów. Pokazała się między innymi bez makijażu, co wywołało olbrzymią lawinę zainteresowania. Choć pojawiły się też opinie sugerujące, że z Britney Spears wciąż jest coś nie tak.

Najnowsze zdjęcia „Królowej Popu”

O co tak naprawdę walczy Britney Spears? W dużej mierze o to, aby uwolnić się od ojca. Gwiazda chce, aby jej finansami zajęła się jej menadżerka. Czy się uda? O wszystkim zadecyduje sąd. Jak widać, w życiu amerykańskiej piosenkarki jest bardzo niespokojnie. Choć wszyscy myśleli, że sytuacja zaczyna się stabilizować, a Spears wkrótce wróci na wielką scenę, to co tu dużo mówić, różnie może być. Zwłaszcza, że sprawa sądowa może kosztować ją bardzo dużo stresu.

Zobaczcie teraz najnowsze zdjęcia Britney Spears. Mamy też nagranie, na którym „prezentuje” swoją kondycję.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

🌹🌹🌹🌹🌹🌹!!!! @SkylarGrey

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

RED COMING SOON 💋💋💋💋 … PS I found my green pin !!!

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

  1. Agnieszka Woźniak-Starak bezlitośnie zaatakowana przez internautów. „Ludzie co wy wypisujecie!”
  2. Słynna modelka zniknęła bez słowa. Finał tej historii zaskoczył niejedną osobę
  3. Justyna Żyła na intymnym nagraniu. W pewnym momencie film się urywa…

Zobacz również: