Modelka zaginięcie

W Stanach Zjednoczonych co roku notuje się ponad 2 miliony zaginięć. Jednak sytuacja, która wydarzyła się w Nowym Jorku nadaje się, co tu dużo mówić, nawet na nakręcenie filmu. Słynna modelka zaginęła bez słowa, a finał tej sprawy zaskoczył wszystkich.

Słynna modelka zaginęła bez słowa, później wydarzyło się coś nieoczekiwanego

Rok temu, a dokładnie w czerwcu zaginęła wówczas 26-letnia Eloisa Pinto Fontes. To bardzo znana modelka w Stanach Zjednoczonych. Do największych sukcesów zaliczy z pewnością bycie twarzą Dolce & Gabbana. Pojawiała się też na czołówkach takich gazet, jak Grazia, Glamour czy Elle.

Zaginięcie kobiety zgłosiła jej najbliższa rodzina. Jednak, jak okazało się całkiem niedawno, modelka wcale nie zaginęła… a przeprowadziła się. To wciąż nie wszystko, bowiem sprawa ma także drugie, zaskakujące dno.

CNN donosi, że kobieta została zauważona w faveli Morro de Cantagalo w Rio de Janeiro. Oddział straży sąsiedzkiej natknął się na spacerującą boso, zdezorientowaną młodą kobietę. Taka sytuacja powtarzała się od kilku dni, stąd też postanowiono zaalarmować policję. Po interwencji mundurowych ujawniono przy kobiecie dokumenty, wskazujące na to, że to właśnie modelka Eloisa Pinto Fontes, której zaginięcie zgłosiła rodzina w Nowym Jorku.

O sprawie rozpisały się też brazylijskie media i tutaj, robi się jeszcze ciekawie i bardziej zagadkowo. Okazuje się, że modelka ma problemy psychiczne. Zresztą zaginęła już nie pierwszy raz. Podobna sytuacja zdarzyła się jej już na początku 2019 roku. Wówczas została znaleziona po pięciu dniach i nie była w stanie wytłumaczyć, co robiła.

Wszystko wskazuje na to, że jej kariera w modelingu zakończyła się raz na zawsze. Oby teraz lekarzom udało się zapanować nad jej zdrowiem psychicznym, a modelka nigdy więcej nie napędziła w ten sposób strachu przerażonej rodzinie.

źródło: CNN Brasil, Interia, mat. prasowe

  1. Gwiazda programu „Big Brother” zdumiewa. Targały nią różne emocje, aż postanowiła z tym skończyć
  2. Bożenka z „Klanu” pochwaliła się swoim nowym domem. Wielu z nas chciałoby tak mieszkać
  3. Dagmara Kaźmierska pokazała niepublikowany dotąd film. To trzeba zobaczyć!

Zobacz również: