Magda Wójcik z

„Big Brother” to jedno z pierwszych reality show w polskiej telewizji. Program wzbudzał naprawdę wiele skrajnych emocji. Jedni są zachwyceni, a innych wręcz odpychają kontrowersyjne sytuacje, do których dochodziło w domu Wielkiego Brata. Tym razem na świeczniku znalazła się zwyciężczyni pierwszej edycji „Big Brothera” na łamach TVN 7, Magda Wójcik. Fanów zdumiewa jej zachowanie. O co w tym wszystkim chodzi? – pytają.

Madzia z „Big Brothera” zaszalała i to jak bardzo!

Magda Wójcik oczarowała wszystkich w pierwszej edycji reality show „Big Brother” na antenie TVN7. Przypomnijmy, że kontrowersyjny program zadebiutował w polskiej telewizji już w 2001 roku – najpierw w TVN-ie, a później w TV4. Po jedenastu latach przerwy wrócił jednak na antenę TVN7.

Najbardziej charakterystycznym zwycięzcą show jest nieżyjący już Janusz Dzięcioł. Nie mniejszą popularnością cieszy się także Magda Wójcik. W ostatnich dniach września wszyscy żyli jej rozstaniem z ukochanym. Wójcik na Instagramie wyraźnie dała do zrozumienia, że bardzo przeżywa rozstanie z Olehem Riaszeńczewem. Wszak para wpadła sobie w oczy jeszcze w programie „Big Brother”. Przez półtora roku byli szczęśliwi, ale wszystko dobiegło końca.

Wydawać się mogło, że Magda Wójcik dość długo nie otrząśnie się po rozstaniu, o którym zamierzała powiedzieć na Instagramie. Stało się jednak inaczej. Mija nieco ponad tydzień i Madzia z „Big Brothera” bawi się na rajskich wakacjach w Grecji. Razem z przyjaciółmi obrała kierunek na Mykonos. Na zdjęciach poznajemy między innymi Patryka Spikera z „Warsaw Shore”.

Na fotce, dodanej przez jej przyjaciela widać, że Magda Wójcik, jak i towarzystwo jest w znakomitym nastroju. Czyżby była gwiazda programu „Big Brother” zapomniała już o byłym i oddawała się rajskiemu wypoczynkowi? A może to właśnie sposób, by zapomnieć?

Niemniej jednak, cała sytuacja z pewnością zdumiewa jej fanów. Jeszcze kilka dni temu przeżywała rozstanie, a teraz, jakby nigdy nic, bawi się z przyjaciółmi w Grecji. Dlatego warto zadać sobie pytanie, czy miłość bywa aż tak ulotna?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Filip Wawrzak (@filipwawrzak)

  1. Bożenka z „Klanu” pochwaliła się swoim nowym domem. Wielu z nas chciałoby tak mieszkać
  2. Justyna Żyła na intymnym nagraniu. W pewnym momencie film się urywa… 
  3. Dziecko przechodzi COVID-19 łagodnie, ale pojawia się dużo większy kłopot

Zobacz również: