Dagmara Kaźmierska po raz kolejny zaszalała. Królowa Życia za namową m. in Kuby Wojewódzkiego opublikowała nowe nagranie. Widać, że umie się bawić!

Dagmara Kaźmierska jedna z najbardziej wyrazistych gwiazd telewizji, a w szczególności stacji TTV. Jej władze już jakiś czas temu, oprócz „roli” w „Królowych życia”, których notabene Dagmara jest też „twarzą”, przyznała celebrytce swój własny program. Trzeba przyznać, że jest ona osobą kontrowersyjną, a wiele osób, nawet ze świata show-biznesu za nią nie przepada.

Nie da się jednak zaprzeczyć, że ma spore grono fanów, mniejszych czy większych. Jej fanpage na Facebooku ma już niemal 100 tysięcy polubień, zaś jej oficjalne konto na Instagramie zbliża się już do magicznej liczby 1 miliona obserwatorów. To właśnie tam gwiazda podzieliła się nowym nagraniem ze swojego „królewskiego życia”.

ZOBACZ TEŻ: Dagmara Kaźmierska ukryła to przed całym światem? Szokująca prawda wychodzi na jaw

Dagmara Kaźmierska na Instagramie

Jak sama pisze nagranie ujrzało światło dzienne za namową m. in. Kuby Wojewódzkiego, u którego całkiem niedawno gościła na kanapie. Nagranie przedstawia Dagmarę, jak śpiewa i tańczy w rytm piosenki disco-polo. Jednak nie to jest tu najważniejsze. Gwiazda TTV zwróciła uwagę obserwatorów na fakt, iż robi to ze swoimi przyjaciółkami, które już nieraz pojawiały się w jej mediach społecznościowych.

„Życzę Wam wszystkim takich przyjaciół jakich ja mam” – kwitowała na końcu Królowa.

Inna sprawą okazały się też okoliczności w jakich nagranie zostało wykonane. Dagmara Kaźmierska w samym stroju kąpielowym wzbudziła dość spore zainteresowanie wśród internautów i to właśnie ten aspekt był w głównej mierze komentowany. Mimo wszystko gratulujemy odwagi i takich – jak widać – dobrych przyjaciółek.

ZOBACZ KONIECZNIE: Kaźmierska ma już scenariusz na swój pogrzeb!? Zaskakujące wyznanie

Zobacz również: