Dagmara Kaźmierska ślub

Co tu ukrywać, Dagmara Kaźmierska lubi, gdy wokół niej kumuluje się wiele emocji. Uwielbia wywoływać skandale, ale też pokazywać twarz zwykłego człowieka. Najpopularniejsza uczestniczka „Królowych Życia” rozpętała własnie burzę na Instagramie. Wystarczyło jedno zdjęcie, by fani ruszyli z lawiną domysłów. Wszyscy zastanawiają się, czy Dagmarze naprawdę udało się ukryć przed całym światem aż tak istotną informację z jej życia.

Dagmara Kaźmierska tym zdjęciem wprawiła fanów w osłupienie

Najbardziej rozpoznawalna uczestniczka „Królowych Życia” gościła ostatnio u Kuby Wojewódzkiego. Według niepotwierdzonych informacji odcinek ten cieszył się ogromną popularnością, jednak nie to wzbudza największe zainteresowanie.

Emocje, które skumulowały się wokół Dagmary z „Królowych Życia” związane są ze zdjęciem, które pojawiło się na Instagramie. Na pierwszy rzut oka nie ma na nim niczego niezwykłego. Dagmara Kaźmierska pozuje ze swoim fryzjerem. Jednak spostrzegawczy fani dostrzegli jeden kluczowy element, który ma świadczyć, że w życiu Dagmary doszło do poważnych zmian.

Chodzi o palec Dagmary, na którym wyraźnie widać obrączkę ślubną. Czyżby Dagmara Kaźmierska wyszła za mąż? Tak sugeruje sporo jej fanów, a sama „Królowa Życia” zdecydowała się odpowiedzieć na te spekulacje. Nie napisała wprost, ale jeszcze bardziej podgrzała atmosferę. Dzieje się!

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

🖤Misiu🖤 @chabzda_team_hairdresser

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Choć wielu fanów nie dowierza, że Dagmara z „Królowych Życia” stanęła na ślubnym kobiercu, to zdjęcie, a konkretnie jej dłoń i palec mówi coś innego. Dlatego też jedna z fanek pokusiła się o odważny komentarz.

„Chyba odbył się ślub. Cichy, ale kto jest wybrańcem… tego nikt nie wie. Słodka tajemnica” – napisała. Co ciekawe, na komentarz odpowiedziała sama Dagmara Kaźmierska, czym wywołała jeszcze więcej emocji i spekulacji.

„Choć jedna dostrzegła” – pisze „Królowa Życia”. Czy to oznacza, że Dagmara Kaźmierska rzeczywiście jest mężatką? Wygląda na to, że tak. Z drugiej strony jednak musimy uzbroić się w cierpliwości, bowiem Dagmara nabrała wody w usta i nie mówi ani tak, ani nie.

  1. Weronika Rosati mrozi krew w żyłach. Wstrząsające wyznanie gwiazdy
  2. Wtopił trzy pytania z rzędu w „Jeden z dziesięciu”. Jedno z nich było banalnie proste
  3. Wielki podstęp w „Rolnik szuka żony”? Wszystko zostało wyreżyserowane, widzowie nie mają wątpliwości

Zobacz również: