Weronika Rosati wywiad

Weronika Rosati to bez dwóch zdań jedna z najpopularniejszych oraz najbardziej utalentowanych aktorek w Polsce. W ostatnim czasie głośno było o niej z powodu serii niepowodzeń w jej życiu prywatnym a także przemocy domowej, jaką stosował wobec niej były partner. Gwiazda postanowiła jednak pociągnąć ten temat dalej. Na łamach najnowszej „Gali” Rosati zdecydowała się na wyznanie, które dosłownie, mrozi krew w żyłach.

Weronika Rosati o swoim życiu

Trzeba przyznać, że gwiazdy tego kalibru dość rzadko decydują się na aż tak szczere wywiady. A takiego właśnie na łamach „Gali” udzieliła Weronika Rosati. Możemy w nim sporo przeczytać na temat jej życia prywatnego oraz tego, w jakim aktualnie położeniu się znajduje. Przeraża zwłaszcza jedno zdanie, które przykuwa szczególną uwagę.

Weronika Rosati, czyli jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce błyszczała ostatnio na festiwalu filmowym w Wenecji. Nic nie rozgrzewało internautów tak bardzo, jak suknia, stworzona przez Teresę Rosati. Jednak teraz na nagłówkach pojawił się inny temat, a mianowicie wywiad Weroniki Rosati dla „Gali”.

„Chciałabym mieć powód, dzięki któremu przestanę żyć w lęku” – przyznała w nim Rosati. 

Jak widać Weronika Rosati nie otrząsnęła się jeszcze, po tym co przeszła. Nie ma się co dziwić. Temat przemocy domowej to bardzo wrażliwy temat, który potrafi utknąć w głowie na lata, a nawet i na całe życie.

„Myślę, że są osoby, które chcą, bym żałowała. Ja nie żałuję. Chcę pomóc osobom, które przeżyły lub przeżywają to, co ja” – szuka jednak pozytywów Rosati.

Oprócz tego, że Weronika Rosati próbuje wciąż wstać w 100% na nogi po przykrym zdarzeniu, jakie ją spotkało, dowiedzieliśmy się też, jak wychowuje swoją córkę. Wobec wielu słów krytyki, Rosati stawia na swoim, czyli na wychowaniu bezstresowym.

„Przede wszystkim wychowuję Elę bezstresowo. Wszyscy uważają, że dałam jej sobie wejść na głowę, ale ja myślę, że w życiu czeka ją jeszcze wiele trudnych momentów. Chcę, by miała cudowne dzieciństwo, pełne miłości i beztroski. Chcę jej dać poczucie, że jest” – przekazuje gwiazda.

źródło: Gala

  1. Wtopił trzy pytania z rzędu w „Jeden z dziesięciu”. Jedno z nich było banalnie proste
  2. Wielki podstęp w „Rolnik szuka żony”? Wszystko zostało wyreżyserowane, widzowie nie mają wątpliwości
  3. Blanka Lipińska rozstała się z Baronem? Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał

Zobacz również: