Blanka Lipińska

Blanka Lipińska wykorzystała chwilę wolnego i zdecydowała się na odpoczynek w Egipcie. Wybrała się do Al Gouny, bo jak sama przyznała to jeden z najbardziej luźnych regionów kraju Faraonów. Fanów zastanawia jednak, dlaczego autorka 365 dni jest na wakacjach sama. Co z Baronem? Czy już nie są razem? Blanka raczej nie spodziewała się tak wielu pytań, ale w końcu nie wytrzymała i w stanowczy sposób odpowiedziała na jedno z nich.

Blanka Lipińska na samotnych wakacjach bez Barona?

Autorka erotycznych bestsellerów, wśród których króluje 365 dni postanowiła udać się do słonecznego Egiptu. Ten urlop planowała już od dłuższego czasu. I wydaje się, że choć sezon w tym rejonie Egiptu trwa cały tok, to Blanka trafiła w przysłowiową dziesiątkę. Na jej stories widzimy, że pogoda dopisuje wręcz idealnie. 32 stopnie to jest to, czego brakuje w Polsce!

Jednak nie to, ani też to, co wyprawia w Egipcie Blanka Lipińska przykuło największą uwagę jej fanów. Mimo, że na jej stories pojawiło się tak wiele materiałów. Rejs łódką, szaleństwo na kitesurfingu czy piękne widoki podziwiane podczas spaceru czy jazdy samochodem, to fanów nurtuje jednak coś innego. Dlaczego na wakacjach z nią nie jest jej facet, Baron? A może para nie jest już razem?

W obliczu wielu pytań Blanka Lipińska zdecydowała się wreszcie odpowiedzieć. Zrobiła to, co tu dużo mówić, w swoim stylu – na ostro. Potwierdziła, że Baron został w Polsce, ale styl, w jakim to zrobiła, daje do myślenia.

Jak was to tak interesuje, to zapytajcie jego. Gdybym ja nie poleciała, to moglibyście o to pytać mnie – odpowiada Blanka Lipińska.

Co to oznacza? Fani snują domysły. Nerwowy ton autorki 365 dni może wskazywać, że między nią, a Baronem nie układa się najlepiej. Choć może być też tak, że zatrzymały go w Polsce inne obowiązki. Ocenę pozostawiamy Wam, ale coś czujemy, że ten temat będzie jeszcze grzał przez najbliższe dni, o ile nie tygodnie.

Blanka Lipińska nie jest jednak na wakacjach, jak sama przyznała sama. „Przyjeżdżam tutaj od bardzo wielu lat. Ja tutaj mam przyjaciół. Ja tak naprawdę tutaj przyjeżdżam do swojego domu. Mam swój dom na innym kontynencie” – przyznała na stories.

Zobacz pozostałe tematy na Newsbook-u

  1. Niepublikowane zdjęcie Anny Przybylskiej wyciekło do sieci. Wzruszający widok
  2. Agata Rubik pokazała goły tyłek. Żona słynnego kompozytora zaszalała jak nigdy dotąd
  3. Jasnowidz Jackowski zaniepokojony. W Polsce dojdzie do strasznych scen
  4. Zniknęła z trójką dzieci. Mąż dopiero po latach odkrył prawdę
  5. Jednorazowe maseczki nie takie bezpieczne jak zakładano? Przerażające wyniki badań

Zobacz również: