Anna Przybylska wspomnienie

Dzisiaj mija dokładnie 6 lat od śmierci Przybylskiej. Anna Przybylska rozkochała w sobie miliony Polaków. Miała to, czego brakuje wielu gwiazdom tego formatu. Niesamowitą naturalność, a przy tym wrażliwość na ludzkie sprawy. To dlatego wszyscy podziwiali jej występy na szklanym ekranie, wywiady prasowe i wszystkie inne rzeczy, którymi zajmowała się na co dzień. A było ich naprawdę sporo. W szóstą rocznicę śmierci Przybylskiej na sentymentalny krok zdecydowała się jej siostra Agnieszka Kubera. Na Instagramie zamieściła niesamowite zdjęcie z przeszłości. Polały się łzy.

Anna Przybylska wspomniana przez swoją siostrę

Jak Polska długa i szeroka tak dziś wszyscy wspominają tragicznie zmarłą przed sześcioma laty Przybylską. Przypomnijmy, że Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku po przegranej walce z rakiem trzustki. Nie doczekała swoich 36. urodzin. Dziś w ślady uwielbianej przez wszystkich gwiazdy próbuje podążyć jej córka, Oliwia Bieniuk. Czy to się uda, zobaczymy, ale wszystko wskazuje na to, że Oliwka ma wszelkie papiery, by zyskać popularność i uwielbienie na miarę swojej mamy.

Annę Przybylską wspominają dzisiaj aktorzy, celebryci, piosenkarze a także zwykli ludzie. Jednak to, co najbardziej wzruszyło wszystkich to zachowanie jej siostry, Agnieszki Kubery. Wszystko za sprawą zdjęcia, które zdecydowała się dodać na Instagram.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Wspomnienie jest formą spotkania 🖤 – Khalil Gibran

Post udostępniony przez Aga (@agulka2002)

Widzimy na nim, jak Anna Przybylska jest roześmiana od ucha do ucha. W ustach trzyma smoczek, a wszystkie osoby – włącznie z maleńkim Miłoszem nie ukrywają radości ze wspólnego zdjęcia. Taka była Ania Przybylska. Tam, gdzie pojawiała się ona, od razu pojawiał się pozytywny klimat i dobry humor. Biła od niej niesamowita energia. To zdjęcie symbolizuje całe jej życie i to jaką osobą była. Dlatego jest takie sentymentalne i wywołało tak wiele emocji wśród tysięcy ludzi. Doświadczyć to możemy między innymi w komentarzach na Instagramie, ale nie tylko.

Fani wspominają Anię Przybylską w szóstą rocznicę jej śmierci

Przedstawiona powyżej fotka jest podawana dalej i komentowana gdzie tylko się da.

„Pamietam ten straszny dzień jak dziś kiedy przeczytalam w necie że Anna Przybylska nie żyje.Nie mogłam uwierzyć i do dziś nie wierz”, „Piekna Iskiereczka pamietamy zawsze”, „Piękna pamiąteczka. Też wierzę, że wspomnienie to w pewnym sensie spotkanie. I że miłość to nieśmiertelność”, „Wielka szkoda. Pamiętamy” – komentują fani w rocznicę śmierci Ani Przybylskiej (pisownia oryginalna).

Anna Przybylska znana była między innymi z ról w takich serialach jak „Złotopolscy”, „13 posterunek”, „Daleko od noszy”, „39 i pół”, ale nie tylko.

  1. Zagadkowe słowa o zaginięciu Iwony Wieczorek. Jackowski dał do myślenia
  2. Seniorzy uczyli się obsługi komputera. Nie wiedzieli, że wszystko się nagrywa
  3. Księżna Kate i William opuścili rezydencję. Wszyscy komentują odważny krok
  4. Marcelina Zawadzka przeżywa dramat. Potwierdziło się najgorsze
  5. Wirusolog wyśmiał Ministerstwo Zdrowia. Coraz głośniej zastanawia się po co to wszystko

 

 

Zobacz również: