Włączyli kamerę i nie wiedzieli, że się nagrywa

Pewnie doskonale zdajecie sobie sprawę, jak zabawna potrafi być obsługa komputera przez początkujących. To jeszcze nic. Pewna para seniorów postanowiła pójść za duchem czasu (i chwała im za to!) i nauczyć się nowych technologii. Podczas testów komputera i kamery, nie zdawali sobie jednak sprawy, że wszystko nie tylko rejestruje się, ale jest także przekazywane na żywo do Internetu. Film rozbawia dziś internautów na całym świecie. To co wyprawia staruszek i jego żona wywołuje salwy śmiechu, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Para staruszków włączyła kamerę, nie wiedzieli, że wszystko się nagrywa

O wszystkim rozpisał się Daily Mail. Brytyjski tabloid specjalizuje się w tym, że potrafi docierać do naprawdę łakomych newsów. Tak jest i w tym przypadku. Dzięki publikacji Daily Mail staruszkowie stali się najbardziej rozpoznawalnymi seniorami na całym świecie, a dziś sami śmieją się ze swojej niewiedzy. Film ma już kilka milionów wyświetleń, a to z pewnością jeszcze nie koniec!

Wszystko wydarzyło się chwilę po tym, jak małżeństwo seniorów po raz pierwszy usiadło do komputera. Nowy laptop miał ułatwić im komunikowanie się z bliskimi, którzy rozrzuceni są po całej Wielkiej Brytanii a także, co tu dużo ukrywać, być na bieżąco z wydarzeniami na całym świecie. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Jak opisuje Daily Mail, staruszkowie bez trudu uruchomili komputer.

Do niezwykłej sytuacji doszło, kiedy małżeństwo zdecydowało się sprawdzić, jak funkcjonuje kamerka wbudowana w laptopa. Para uruchomiła kamerę i zaczęła się wygłupiać przed ekranem laptopa. Co tu dużo mówić, nie spodziewali się, że wszystko się nagrywa i jest przekazywane na żywo do Internetu!

Seniorzy nie tylko robili głupie miny, ale mężczyzna kilkukrotnie w niezwykłych słowach skomplementował swoją żonę. Na transmisji, którą uruchomili w jednym z popularnych mediów społecznościowych, błyskawicznie zaczęli pojawiać się widzowie, ale staruszkowie nie zdawali sobie z tego sprawy i zajmowali się dalej wygłupami. Mało tego, zaczęli nawet śpiewać. Dziś można zobaczyć cały filmik z odtworzenia i co tu dużo mówić, bawi jeszcze bardziej, niż podczas transmisji na żywo.

To chyba aktualnie najbardziej popularne małżeństwo na całym świecie. Tak pozytywnie zakręconych staruszków jeszcze nie widzieliśmy, a Wy? 

źródło: Daily Mail

  1. Łzy w oczach jurorów „The Voice of Poland”. Zobacz niesamowite wykonanie hitowego utworu
  2. Królowa Elżbieta II jest załamana. Wszystko przez decyzję Meghan Markle i Księcia Harry’ego
  3. Jasnowidz Jackowski zaniepokojony. W Polsce dojdzie do strasznych scen

Zobacz również: