Marta Manowska

„Rolnik szuka żony” to program rozrywkowy, którego Telewizji Polskiej mogą pozazdrościć wszyscy. Od momentu debiutu, czyli roku 2014 cieszy się on niezmienną popularnością. Najlepszym dowodem są wyniki oglądalności pierwszego odcinka siódmego sezonu show prowadzonego przez Martę Manowską. Premierową odsłonę 13 września br. oglądało około 3,75 mln telewidzów. Nie może więc dziwić, że wokół „Rolnika” toczy się wiele dyskusji. Na ulicach, w sklepach a przede wszystkim w Internecie. Tym razem to, co rzuca się na pierwszy plan to wielki podstęp, który węszą fani programu. Coraz więcej osób podejrzewa bowiem, że coś jest nie tak. Czyżby wszystko zostało wyreżyserowane?

Fani węszą podstęp w „Rolnik szuka żony”

Siódmy sezon „Rolnika” rozkręca się na dobre. Fani mają już swoich ulubieńców, a także pary, którym chcieliby żeby się poszczęściło. Jak to w „Rolnik szuka żony” emocji jest co niemiara. Leją się łzy szczęścia, ale też smutku. Wszystko to w ostatnich dniach przykryły jednak domysły fanów. Okazuje się, że zdaniem dużej grupy osób, pewne sceny zostały po prostu wyreżyserowane. Co ciekawe, nie przez samą produkcję programu, ale przez ich uczestników! Brzmi zagadkowo. Wyjaśniamy więc o co chodzi.

Maciej z siódmej edycji „Rolnik szukaj żony” jest, co tu dużo mówić, najbardziej rozchwytywanym uczestnikiem. Jego kandydatki budzą najwięcej emocji, ale uwaga fanów skoncentrowała się na Monice. Telewidzowie twierdzą, że Maciej i Monika znali się już prędzej – jeszcze zanim wystartowały castingi do siódmego sezonu „Rolnik szuka zony”! Czy to możliwe!? To byłby niewątpliwie prawdziwy szok. Czy Maciej i Monika próbują przechytrzyć wszystkich, a ich sekret właśnie ujrzał światło dzienne?

Uczestnicy „Rolnika” pod ostrzałem telewidzów

Fanów zdziwiło kilka rzeczy. Przede wszystkim to, że Monika bardzo szybko przypadła do gustu Maciejowi. Co tu ukrywać, nauczycielka fizyki i matematyki nie jest faworytką telewidzów. Zauważyli jednak oni, że oboje dość specyficznie na siebie patrzą. Wzrok ten przypomina relację osób, które znają się już od dłuższego czasu. To jednak nie wszystko, bowiem fani dotarli też do ciekawych materiałów w Internecie, które mają potwierdzać te rewelacje.

W mediach społecznościowych wywiązała się prawdziwa burza. W najbardziej skrajnych komentarzach znajdziemy takie słowa, jak „ustawka”, „reżyserka”, „cwaniactwo”. Nie jest żadną tajemnicą, że Maciej i Monika mieszkali niedaleko siebie, ale czy to oznacza, że się znali? Fani zauważają, że Maciej dość często „lajkuje” zdjęcia dziewczynie Seweryna. Ten z kolei był uczestnikiem poprzedniej edycji „Rolnik szuka żony”. Monika dobrze zna Seweryna i pojawiła się nawet na planie „Rolnika”, kiedy ten brał udział w programie.

Wygląda więc na to, że wszystko zazębia się w jedną całość. Oczywiście, może to być tylko seria przypadków. Wszystko wciąż pozostaje sferą domysłów fanów, a nie chcąc nikogo oskarżać, ocenę pozostawiamy Wam. Trzeba jednak przyznać, że jeśli te plotki się potwierdzą, to co tu dużo mówić, będzie to bardzo nieeleganckie zachowanie. Zarówno Maciej, jak i Monika sporo stracą w oczach telewidzów. Taki „kicz” nie przejdzie. Liczymy więc, że spekulacje są przestrzelone.

Przy okazji dajcie znać, kto jest Waszym ulubieńcem w siódmym sezonie „Rolnik szuka żony”. A może jeszcze nie macie faworytów?

  1. Blanka Lipińska rozstała się z Baronem? Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał
  2. Roksana Węgiel onieśmieliła wszystkich. To dzieje się naprawdę
  3. Niepublikowane zdjęcie Anny Przybylskiej wyciekło do sieci. Wzruszający widok

Zobacz również: