Roksana Węgiel dwie wiadomości

Roksana Węgiel potrafi rozgrzać swoich fanów do czerwoności. Tego daru pozazdrościć jej mogą nawet największe tuzy polskiego show-biznesu. To niesamowite w jak szybkim tempie Roxie zyskała sympatie setek tysięcy fanów. Teraz mają oni z pewnością podwójne powody do radości. Roksana przekazała dwie świetne wiadomości, które obiły się w mediach szerokim echem.

Roksana Węgiel w ogniu zainteresowania

To, co wyprawia ta dziewczyna przechodzi ludzkie pojęcie. Roksana Węgiel zyskuje nowych fanów w błyskawicznym tempie. Dlatego obecnie jej profil na Instagramie śledzi ponad 1,1 mln osób, a liczby te stale się podkręcają. Gdzie jest zenit? Tego z pewnością nie wie nikt!

Roksana Węgiel przekazała swoim fanom dwie świetne wiadomości. Wreszcie mogła nie tylko więcej opowiedzieć, ale i zaprezentować najnowszy singiel. To piosenka do filmu „Tajemniczy Ogród”, która nosi nazwę, a jakby inaczej „Tajemnica”.

Premiera filmu w polskich kinach już 16 października i tutaj kolejna świetna informacja. Zapewne już o niej wiecie. Roksana Węgiel udzieliła głosu bohaterce filmu – Mary, ale to nie wszystko. Właśnie w sieci pojawiła się „zajawka”. Posłuchajcie i zobaczcie poniżej. Roxie daje radę! Wielu już wróży jej wielką karierę nie tylko na scenie muzycznej, ale także w dubbingu.

„Tajemniczy ogród” to film producenta takich hitów, jak „Harry Potter”, „Paddington” oraz „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. O czym opowiada i na co zgodziła się Roksana Węgiel? Zobaczcie sami poniżej opis producencki.

Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi (za Monolith Films).

  1. Niepublikowane zdjęcie Anny Przybylskiej wyciekło do sieci. Wzruszający widok
  2. Agata Rubik pokazała goły tyłek. Żona słynnego kompozytora zaszalała jak nigdy dotąd
  3. Łzy w oczach jurorów „The Voice of Poland”. Zobacz niesamowite wykonanie hitowego utworu
  4. Michał Szpak na zdjęciu z rodziną. Cóż za uderzające podobieństwo!
  5. Były chłopak Sandry Kubickiej pławi się w luksusie. Kaio szokuje na Instagramie

Zobacz również: