Agnieszka Woźniak-Starak

Bez dwóch zdań Agnieszka Woźniak-Starak została bezlitośnie potraktowana przez internautów. Pod adresem gwiazdy TVN-u posypały się gorzkie słowa. Niektóre z nich nie powinny się w ogóle pojawić.

Surowa ocena Agnieszki Woźniak-Starak

Przypomnijmy, iż po kilkunastu miesiącach nieobecności Woźniak-Starak wróciła na szklany ekran. Jak dobrze wiemy, absencja dziennikarki związana była z ogromnym, osobistym dramatem Agnieszki. Gwiazda niespodziewanie pochowała ukochanego męża, który zginął tragicznie w ubiegłym roku.

Powrót do show-biznesu ucieszył wielbicieli prezenterki. Niestety, poza słowami pełnymi radości, pojawiły się niemiłe opinie na temat dziennikarki TVN-u. Zwłaszcza pod jednym ze zdjęć, które Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na swoim Instagramie rozlała się fala hejtu.

Na fotografii widzimy uśmiechniętą Woźniak-Starak. Kobieta spędza miło czas z przyjaciółmi w restauracji swojej teściowej. Niby nic niezwykłego, a jednak. Niektórym użytkownikom Instagrama nie spodobało się, że Agnieszka tak szybko zapomniała o zmarłym mężu.

Pod wspomnianym zdjęciem pojawiło się kilka podłych komentarzy. Prawdopodobnie część z nich nie powinna się nigdy pojawić. Wydaje się, że jeśli Agnieszka Woźniak-Starak przeczytała te gorzkie słowa, mogła poczuć się zdruzgotana.

„Szybko się pocieszyłaś spadkiem po mężu. Radość i chichy w doborowym towarzystwie . Następna wesoła wdówka”, „Szybko doszłaś do siebie… No ale cóż, jak się było z mężem tylko dla kasy to po co udawać smutna i załamana. STRASZNE !!!!” – czytamy w jednych z nich.

Na szczęście zdecydowana większość internautów wzięła Agnieszkę Woźniak-Starak w obronę. Ludzie byli zbulwersowani podłymi atakami wymierzonymi w kobietę. Podkreślali, że żałobę nosi się przede wszystkim w sercu. Poza tym, jak słusznie zauważono, minął już rok od śmierci męża dziennikarki i nadszedł czas, aby gwiazda TVN zaczęła normalnie żyć.

„Ludzie co wy wypisujecie! Trzeba wspierać dziewczynę”, „Żałobę i ból ma w sercu… ma całe życie płakać! Żałosny wpis” – grzmią kolejni internauci.

Jesteście równie zniesmaczeni komentarzami na temat gwiazdy TVN-u? Uważacie, że takie słowa nie powinny nigdy paść? A może Waszym zdaniem Agnieszka Woźniak-Starak rzeczywiście zachowała się nieodpowiednio?

Zobacz także

  1. Słynna modelka zniknęła bez słowa. Finał tej historii zaskoczył niejedną osobę
  2. Gwiazda programu „Big Brother” zdumiewa. Targały nią różne emocje, aż postanowiła z tym skończyć
  3. Reserved szaleje z jesiennymi wyprzedażami. Ciuchy o połowę taniej, spiesz się!

Zobacz również: