McDonald's wściekły

McDonald’s to najpopularniejsza na świecie sieć fast-food, która także w Polsce ma wielkie grono swoich wielbicieli. Któż z nas choć raz nie jadł frytek, hamburgera czy innej pyszności przygotowywanej w ekspresowym tempie? Dlatego też wielu chce poznać sekrety kanapek czy innych receptur z popularnego “Maka”. Choć właściciele marki pilnie strzegą swoich sekretów, wprowadzając co rusz dodatkowe zabezpieczenia, to do Internetu przedarło się pewne nagranie.

Wyciekł przepis na burgera z McDonald’s

Pracownica McDonald’s podzieliła się na TikToku tajnym przepisem na burgera z kurczakiem, bekonem i frytkami” – czytamy na portalu o2.pl

Nagranie, które pojawiło się na TikToku notuje rekordy oglądalności. Już teraz zostało wyświetlone przez ponad kilka milionów użytkowników. Zobaczyć je można także w serwisie Youtube (publikujemy je na samym dole artykułu).

Autorka nagrania pochodzi prawdopodobnie z Kanady i ujawniła wielki sekret burgera, a mianowicie jajka, które stanowią główny składnik tejże pyszności z krainy McDonald’s. Tutaj należą się słowa uznania dla amerykańskiej sieci fast-food. Przez wiele lat spekulowano, że restauracje te korzystają z mrożonych lub co gorsza, sztucznych jajek. Nic bardziej mylnego. Na nagraniu wyraźnie widać, że jajko jest naturalne, a pracownica restauracji wrzuca je do specjalnej maszyny, uzupełnia wodą, przykrywa a po chwili otrzymuje gotowe jajko w koszulce.

Wygląda jednak na to, że McDonald’s jest rozwścieczony wyciekiem. Według nieoficjalnych informacji zwolniony został szef kuchni restauracji z Kanady, z której wyciekło nagranie. Władze sieci próbują też ustalić, która z pracownic zamieściła nagranie w Internecie, gdyż jest to sprzeczne z kodeksem pracy. Choć autorka nagrania zyskała w oczach internautów, a przede wszystkim fanów fast-foodów, to teraz mogą grozić jej poważne konsekwencje. Niekoniecznie związane tylko ze zwolnieniem z pracy, bo co tu dużo ukrywać, to wydaje się najłagodniejszym wymiarem kary.

  1. Marcelina Zawadzka otrzymuje wsparcie. Niesiona na skrzydłach wróci do “PnŚ”?
  2. Popularny bank wydał poważne ostrzeżenie. Uważaj na połączenia telefoniczne, możesz stracić pieniądze!
  3. Małgorzata Godlewska zwraca uwagę na problem, którym nikt się nie interesuje

Zobacz również: