Dagmara Kaźmierska

Mimo, że Dagmara Kaźmierska należy do najbardziej kontrowersyjnych celebrytek, to do tej pory wydawało się, że “Królowa Życia” skrupulatnie dba o swój wizerunek a przynajmniej o wygląd, by wyglądać wręcz nienagannie. Kojarzymy ją ze sztucznymi rzęsami i mocnym makijażem. Zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych wprawiło w osłupienie dosłownie wszystkich. Dagmara z “Królowych Życia” jest na nim kompletnie bez makijażu! Takiego widoku jeszcze nikt, publicznie nie miał okazji podziwiać!

Dagmara Kaźmierska znów zaszalała

Co tu dużo mówić, jeśli mielibyśmy scharakteryzować wygląd Dagmary Kaźmierskiej, to wystarczyłoby kilka słów. Mianowicie: mocny makijaż, sztuczne rzęsy, mocno pomalowane oczy i usta, sporo biżuterii, opalenizna oraz tipsy. Ten wizerunek kompletnie nie pasuje do zdjęcia, które wypłynęło na jednym z profili w mediach społecznościowych. Dagmara Kaźmierska jest na nim kompletnie bez makijażu.

Fotka została opublikowana przez portal jastrzabpost.pl i rozchodzi się po Internecie, niczym ciepłe bułeczki w osiedlowej piekarni. Jeśli jeszcze jej nie widzieliście, zerknijcie na sam koniec artykułu.

Przy okazji dajcie znać, jak Wam podoba się “Królowa Życia” bez makijażu. Nie ma co ukrywać, wygląda zupełnie inaczej niż w pełnym “ekwipunku”. Można było się spodziewać, że spadnie na nią lawina hejtu, ale Dagmara Kaźmierska zaskoczyła wszystkich i to pozytywnie.

“No i super, buzia też musi odpocząć”, “Znacznie lepiej”, “No i świetnie! Dlaczego koniecznie stara się upodobnić do przedstawicielki najstarszego zawodu świata? Teraz to kobieta.”, “Jak naturalnie, jak pięknie”, “normalnie wygląda .Bardzo ładnie”, “Ładna cera, duże oczy bez tych rolet”, “Super, oglądam codziennie TTV”, “nie poznałabym tej Pani” – czytamy w komentarzach pod poniżej zaprezentowanym zdjęciem Dagmary z “Królowych Życia”.

https://www.instagram.com/p/CGfKaUdAACx/

  1. Właściciele McDonald’s będą wściekli. Wyciekło nagranie, na którym możemy zobaczyć zdecydowanie za dużo
  2. Joanna Koroniewska o ogromnym bólu po śmierci mamy. “Zostałam sama”
  3. Popularny bank wydał poważne ostrzeżenie. Uważaj możesz stracić pieniądze!

Zobacz również: