W ciągu ostatniej dekady Niemcy opuściło ponad 1,5 mln ludzi- wielu z nich bardzo dobrze wykształconych – donosi „Die Welt”. Coraz więcej Niemców opuszcza dzielnice, w których mieszkali przez całe życie, a inni wyjeżdżają za granicę po tym, jak masowa imigracja przekształciła ich kraj nie do poznania.

Tylko w 2015 r. z Niemiec emigrowało aż 138 tys. Niemców. Poza tym, wraz z napływem „uchodźców” w Niemczech zwiększyły się wewnętrzne migracje, w których niemieckie rodziny opuszczają strony, gdzie żyły od wielu lat.

Niemców coraz bardziej przerażają przestępstwa popełniane przez „imigrantów”, w tym epidemia gwałtów i napaści seksualnych. Masowa migracja jest również konsekwencją przyspieszonej islamizacji Niemiec. Wielu mieszkańców tego kraju w czarnych barwach widzi przyszłość swojej ojczyzny.

„Islam nie należy do Niemiec. Uważam to za podmiot zagraniczny, który przyniósł na Zachodzie więcej problemów niż korzyści. Moim zdaniem, wielu wyznawców tej religii jest niegrzecznych, wymagających i gardzą nami- Niemcami.” – napisał w „Liście otwartym do rządu niemieckiego” obywatel Niemiec, który wyemigrował z kraju.

Dane z niemieckiej agencji statystyk Destatis, pokazują , że w 2015 r. 138,000 Niemców opuściło kraj. Jeszcze większą ilość przewiduje się na rok 2016.

sextaeter
Obrazek z udziałem „imigranta” w jednym z niemieckich miast

Do masowej migracji- wśród wielu innych problemów – przyczynił się wzrostu poczucia niepewności, który jest wynikiem przestępstw z udziałem imigrantów, w tym epidemii czynów na tle seksualnym. Masowa migracja jest konsekwencją islamizacji Niemiec.

Szacuje się, że w 2016 r. do Niemiec przyjedzie ok. 300 tys. „uchodźców”, w większości muzułmanów.

MB

źródło: gatestoneinstitute.org

 

Zobacz również: