Policjanci poszukują 14-letniej Anny Muszyńskiej, która przyjechała z województwa mazowieckiego na wakacje z rodzicami do Rucianego – Nidy. Dziewczyna wyszła z miejsca pobytu w czwartek około godz. 19.00. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat małoletniej prosimy o kontakt z policją.

Anna Muszyńska ma 14 lat. Przyjechała z Jadowa w województwie mazowieckim na wakacje z rodzicami do Rucianego -Nidy, gdzie przebywali na  ul. Zielonej. Dziewczyna wyszła z miejsca zakwaterowania w czwartek (28 lipca) około godz. 19.00 i do chwili obecnej nie wróciła. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

Anna Muszyńska ma 168 cm wzrostu, waży około 60 kg, jest szczupłej  budowy ciała. Dziewczyna  jest szatynką, ma proste włosy sięgające do połowy pleców, ma zielone oczy.  W chwili zaginięcia najprawdopodobniej ubrana była w leginsy koloru czarnego, szarą koszulkę na ramiączka i czarne trampki.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej  i miejsca jej  pobytu proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 997, 112 lub bezpośrednio z policjantami  z Komisariatu Policji w Rucianem – Nidzie pod numerem telefonu 87 42 54 300.

Zobacz również: