niepełnosprawna dziewczynka znaleziona

Wstrząsające informacje napływają z województwa łódzkiego, gdzie zatrzymano rodziców trzytygodniowego chłopca. Noworodek zmarł, a w tle pojawia się alkohol. Sprawie przyjrzała się Wirtualna Polska. Zobacz szczegóły poniżej.

Nie żyje trzytygodniowy noworodek, rodzice zatrzymani

Dramat rozegrał się w Piotrkowie Trybunalskim. „Noworodek spał w łóżku ze swoimi rodzicami – 27-letnią Moniką P. i jej partnerem Michałem K. Nad ranem rodzice chłopca stwierdzili, że dziecko nie daje oznak życia.” – przekazała Wirtualna Polska.

Rodzice natychmiast zaalarmowali pogotowie ratunkowe. Niestety lekarze nie byli w stanie nic zrobić. Kiedy przybyli, dziecko już nie żyło. Na miejscu pojawiła się także policja, która zatrzymała rodziców dziecka. Okazało się, że zarówno Monika P., jak i Michał K. byli pod wpływem alkoholu.

Matka chłopca, jak donosi Wirtualna Polska, miała 0,4 promila, a ojciec 0,6 promila. Wstępne oględziny ciała chłopca nie wykazały żadnych obrażeń, sugerujących przyczyny śmierci. Dlatego też konieczne będzie przeprowadzenie sekcji zwłok. Wiemy, co może grozić rodzicom.

ZOBACZ TAKŻE: Zamach terrorystyczny w centrum miasta. Rośnie liczba ofiar i rannych

Badaniem okoliczności jego śmierci oraz rodzicami, zajmie się teraz Prokuratura w Piotrkowie Trybunalskim. „Śledztwo zostało wstępnie zakwalifikowane jako nieumyślne spowodowanie śmierci z art. 155 kodeksu karnego” – poinformowała Wirtualną Polskę rzecznik piotrkowskiej prokuratury, Magdalena Czołnowska-Musioł.

Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności od trzech miesięcy do nawet pięciu lat.

źródło: Wirtualna Polska

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

  1. Schetyna jest wściekły na Budkę. Były lider PO naprawdę to powiedział
  2. W ZUS już tego nie ukrywają, sytuacja finansowa jest zła. Będzie jeszcze gorzej
  3. Dramatyczne odkrycie w miejscu, w którym zginął Woźniak-Starak. Znaleziono dwa ciała
  4. Polityk PiS kpi z obowiązujących obostrzeń? Wyjechał z rodziną w góry
  5. Prof. Simon przekazał niepokojące wieści dot. koronawirusa. Będzie jeszcze gorzej? Znamy datę

Zobacz również: