Jakimowicz
Zdjęcie podglądowe. TV Republika, Youtube

Dzisiejszy poranek na antenie TVP Info przyniósł bardzo emocjonalne wyznanie jednego z prezenterów-publicystów. Jarosław Jakimowicz postanowił odeprzeć wszystkie medialne ataki odnośnie rzekomego gwałtu. Przypomnijmy, że o sprawie pisaliśmy kilka dni temu. Na końcu teksu możecie zobaczyć nagranie wideo.

Jarosław Jakimowicz nie wytrzymał. Łzy na wizji

Dzisiaj na żywo w TVP Info kolejny raz pojawił się duet Jarosław Jakimowicz oraz Magdalena Ogórek. Podczas programu „W kontrze” Jakimowicz postanowił emocjonalnie odnieść się do oskarżeń o gwałt na uczestniczce konkursu Miss Generation.

„Zniszczyliście jakąś część mojego życia. Zniszczyliście część życia mojej rodziny, moich dzieci” – zaczął mocno swoje stanowisko Jarosław Jakimowicz. Po czym na chwilę zaniemówił. W jego oczach pojawiły się łzy, a on sam, nie mógł wydobyć z siebie kolejnych słów. Po chwili łamiącym się głosem dodał „Ja udowodnię w sądzie swoją niewinność, bo prawda jest jedna. Jestem niewinnym człowiekiem. Nie zniszczycie mi życie.”

Głos Jakimowicza kolejny raz się załamał, a pocieszać próbowała go Magdalena Ogórek. Pogłaskała współprowadzącego po ręce i zagaiła „Na szczęście dostałeś dużo wsparcia. To wsparcie jest ważne w takich momentach”. To jeszcze bardziej wzruszyło Jarosława Jakimowicza. Zaczął wycierać łzy. „Proszę Państwa Dziękuje. Wsparcie jest przeolbrzymie. Wsparcie jest od Was widzów” – wyznał kolejny raz łamiącym się głosem Jarosław Jakimowicz. Wszystko możecie zobaczyć na trwającym nieco ponad minutę nagraniu programu „W kontrze”.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od publikacji Piotra Krysiaka, autora książki „Dziewczyny z Dubaju”, który opisał sprawę gwałtu na uczestniczce konkursu piękności Miss Generation 2020. Sprawa miała miejsce w lutym, a Krysiak napisał wprost, że gwałtu dopuścił się jeden z gwiazdorów TVP Info. Choć nie padło nazwisko, to między innymi w portalu Onet mogliśmy przeczytać, że chodzi właśnie o Jakimowicza. Sam Jarosław Jakimowicz odparł wszelkie zarzuty wkrótce po publikacji Krysiaka. Publicysta, a w przeszłości aktor mówi, że to atak na niego i jego rodzinę.

ZOBACZ TAKŻE: Ważna deklaracja Jarosława Gowina. Wicepremier podał możliwą datę luzowania obostrzeń

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Justyna Żyła nie odpuszcza. Znów mówi o Piotrze. „Ten człowiek wyrządził mi tyle krzywdy”

Zobacz również: