nie żyje matka Cezarego Pazury

Smutne wieści dla polskiego świata sportu. Nie żyje reprezentant Polski. Miał zaledwie 21 lat. Zmarł nagle.

Michał Kapias nie żyje. Był reprezentantem Polski

„W środę późnym wieczorem dotarła do nas bardzo smutna wiadomość – nie żyje Michał Kapias.” – czytamy w mediach społecznościowych klubu pływackiego „Sikret” Gliwice.

„Nie jesteśmy w stanie opisać naszego smutku, naszego żalu, naszej rozpaczy … ogromne wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny Michała … nawet nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie co teraz czujecie …” – brzmi dalsza treść wpisu.

Michał Kapias był reprezentantem Polski. Miał zaledwie 21 lat. Jak donosi portal Interia, sportowiec zmarł nagle. Nie chorował. Zdobywał medale mistrzostw kraju i bił rekordy Polski. Był reprezentantem kraju i wszyscy, zgodnie uznawali go za wielki talent polskiego pływactwa, który już wiemy, że niestety nie będzie miał okazji rozbłysnąć.

„Zawsze uśmiechniętu, wesoły, skory do żartów … mimo, że nie był już w naszym klubie ale zawsze był tuż obok … zawsze na basenie, chętny do pomocy … taki był… ” – żegna go we wpisie na Facebooku gliwicki klub „Sikret”, w barwach którego Michał Kapias zaczął osiągać pierwsze sukcesy.

„Pierwsze Mistrzostwa Polski, medale MP, pierwsze rekordy Polski Sikretu to właśnie były sukcesy Michała … zawsze pozostanie z nami w naszych sercach bo był członkiem rodziny Sikretu …” – wspominają jego koledzy.

źródło: media, Facebook, Interia

Zobacz również: