nie żyje Anna Czerwińska

Jak już informowaliśmy, dziś (29 stycznia) rano na drodze S8 w okolicach miejscowości Sikory-Pawłowięta w województwie podlaskim doszło do tragicznego wypadku. Właśnie okazało się, że jedną z trzech śmiertelnych ofiar jest 36-letni polityk PSL.

Nie żyje Tomasz Jakacki – prezes PSL na powiat łomżyński

Dziś rano doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy marki porche uderzył w tył ciężarówki. Wszystkie trzy osoby, które podróżowały autem poniosły śmierć na miejscu. Po południu dziennikarze popularnego serwisu internetowego donieśli, iż w dramatycznym zdarzeniu na S8 zginął Tomasz Jakacki, prezes PSL na powiat łomżyński.

„Jedną z ofiar jest 36-letni Tomasz Jakacki, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego na powiat łomżyński, a zarazem radny gminy Śniadowo i rolnik” – przekazało TVN24.

Tragiczną informację potwierdził poseł i szef PSL w Podlaskiem, Stefan Krajewski. „Czynności policji trwają. Dostaliśmy już jednak tę bardzo smutną wiadomość. Tomasz Jakacki był moim kolegą i przyjacielem. Znaliśmy się wiele lat” – przyznał w rozmowie z dziennikarzem polityk. „Był dobrym gospodarzem. Był z rocznika 1987. Zostawił żonę i dwójkę dzieci. Składam kondolencje i wyrazy współczucia rodzinom i bliskim wszystkich osób, które zginęły w wypadku” – dodał.

W tej chwili okoliczności tragicznego wypadku z udziałem polityka PSL nie są jeszcze do końca znane. Według wstępnych ustaleń służb, zarówno samochód osobowy, jak i ciężarówka w czasie zdarzenia były w ruchu.

Rzecznik podlaskiej policji podał ogólne informacje na temat ofiar wypadku. „Mężczyźni, którzy zginęli to 34-latek, 35-latek i 27-latek. Wszyscy byli mieszkańcami woj. podlaskiego” – zaznaczył funkcjonariusz. Prawdopodobnie żaden z zabitych nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

źródło: Onet

Zobacz również: