horror nożownik
zdjęcie ilustracyjne, fotomontaż

Do mrożącej krew w żyłach zbrodni doszło w Górze. To województwo dolnośląskie. Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze, to syn stoi za zabójstwem swojego ojca i matki. Szczegóły przerażają i każą się zastanowić, dlaczego człowiek jest zdolny do czegoś takiego?

Nie żyje małżeństwo. Za ich morderstwem stał prawdopodobnie… syn

„28-letni mężczyzna zamordował swoich rodziców” – piszą dziennikarze RMF FM, którzy dokonali wstrząsających ustaleń na temat zbrodni w Górze (województwo dolnośląskie). Minionej nocy, około godziny 2, 28-letni Dariusz K. sam miał zgłosić się do Komendy Powiatowej Policji w Górze i opowiedzieć w szczegółach o zbrodni, której dokonał.

Na miejsce zdarzenia, a więc na ulicę Podwale w Górze natychmiast skierowano policjantów i inne służby. Niestety, to, co powiedział mężczyzna okazało się prawdą. „Na miejscu funkcjonariusze znaleźli zwłoki 64-letniej kobiety, Elżbiety K. oraz jej konkubenta, 58-letniego Andrzeja S.” – czytamy w relacji dziennikarzy RMF FM.

Lekarz, którzy przybył na miejsce stwierdził zgon. Jak nieoficjalnie dodają dziennikarze rzeczonego przez nas źródło, zarówno mężczyzna, jak i kobieta mieli podcięte gardła oraz rany kłute pleców.

„Funkcjonariusze ujawnili w mieszkaniu ciała dwóch osób. Gromadzimyreklamastosowne dowody, zabezpieczamy ślady, wykonujemy czynności procesowe zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia.” – komentuje Sebastian Kluczyński, prokurator okręgowy w Legnicy dla portalu elka.pl.

Mężczyzna najprawdopodobniej jutro usłyszy zarzuty. Grozi mu dożywocie. Póki co, policja oficjalnie nie udziela żadnych informacji, ograniczając się do lakonicznego komentarza. „Mamy do czynienia ze zdarzeniem o charakterze kryminalnym. Szczegółów nie możemy ujawnić” – przekazał Ariel Bujak, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Górze.

źródło: RMF FM, Radio Elka

Zobacz również: