Jasnowidz Jackowski
Youtube

Jasnowidz Jackowski nie ma dla Polaków najlepszych informacji. Jeśli wierzyć jego wizji, to w kwietniu w naszym kraju szykuje się coś, delikatnie ujmując, niedobrego.

Wstrząsające słowa Jasnowidz Jackowskiego. To wydarzy się już w kwietniu tego roku?

Krzysztof Jackowski coraz częściej udziela się za pośrednictwem swojego kanału w serwisie Youtube. To właśnie tam, podzielił się z widzami najnowszą wizją. Niestety, dotyczy Polski. Niestety, bo jest bardzo przerażająca. Jeśli wierzyć słowom wizjonera z Człuchowa, to w kwietniu bieżącego roku czeka nas w naszym kraju prawdziwe piekło. Co powiedział dokładnie Jasnowidz Jackowski?

„Takie radykalne zaostrzenie sytuacji nastąpi w kwietniu.” – mówi jasnowidz. „Zaczniemy zauważać, że na naszych ziemiach, z jednej i z drugiej strony wojsko na coś się szykuje.” – dodaje. Jasnowidz Jackowski nie przyznał wprost, że chodzi o wojnę, ale między wierszami, tak, jak najbardziej można przeczytać. To jeszcze nie wszystko.

„Jak się to wszystko będzie działo, to rząd polski jakby przestanie mieć znaczenie. Może to jest ten moment, w którym będą chcieli pozbyć się władzy.” – dodaje wizjoner z Człuchowa. To wciąż jednak nie wszystko, co zobaczył w swoich myślach. Jeśli mu wierzyć, to kwiecień będzie miesiącem ogromnego przewrotu w Polsce.

„Rząd musi mieć jakieś stalowe zapasy, żeby państwo w jakiś sposób funkcjonowało. (…) Będą problemy z dostawami, z importem” – mówi dalej Krzysztof Jackowski, jakoby Polska miała zostać odcięta od świata.

„Mi się kojarzy, że kwiecień jest wyznacznikiem zaostrzenia i poważnego, realnego zagrożenia, wybuchu dwóch konfliktów na świecie, z którego jeden mocno rozgorzeje. W momencie jak to się stanie, to będą głosy publiczne: „Gdzie jest premier? Gdzie jest prezydent?”. Czołowi politycy zatracą swoją aktywność albo nie będą mieli co ludziom do powiedzenia.” – dodaje Jasnowidz Jackowski i ten fragment jego wizji wydaje się być najbardziej przerażający.

Czy będzie miał rację? Oby nie. Obiektywnie przecież patrząc, w ostatnim czasie jasnowidz z Człuchowa kilka razy pomylił się w swoich przepowiedniach. I oby tym razem było dokładnie tak samo.

źródło: Radio ZET, Youtube

Zobacz również: