Papież Franciszek

WATYKAN. Wstrząsające informacje obiegły światowe media. Pod oknem Papieża Franciszka, w którym pojawia się co niedzielę, rozegrały się sceny grozy. Sam Papież Franciszek jest wstrząśnięty i pogrążył się w modlitwie. 

Wstrząsające odkrycie na placu Świętego Piotra w Watykanie

Portal o2.pl cytuje dziś doniesienia z Watykanu. Jako pierwszy podał je Vatican News, a wstrząsające informacje błyskawicznie obiegły cały świat. Chodzi o odkrycie, którego dokonano pod oknem papieskim na Placu Świętego Piotra w Watykanie.

„W Watykanie znaleziono martwego mężczyznę. Był nim bezdomny z Nigerii. Papież Franciszek, wstrząśnięty całą sprawą, modli się za mężczyznę” – czytamy.

Według doniesień Vatican News, Papież Franciszek modli się gorliwie za zmarłego. Przyznał publicznie, że „został on przez nas opuszczony”. Dlatego, że nikt z nas nie pomógł mu. Nie wyciągnął pomocnej ręki, przez co mężczyzna musiał pozostać na mrozie, gdzie zmarł z powodu wychłodzenia organizmu.

„20 stycznia, zaledwie kilka metrów od placu św. Piotra, znaleziono martwego Nigeryjczyka o imieniu Edwin. Jego los jest podobny do wielu innych bezdomnych, którzy zmarli niedawno w Rzymie w tych samych dramatycznych okolicznościach” – przekazał Papież Franciszek.

źródło: Vatican News, o2.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Schetyna nie przebiera w słowach. Ujawnia całą prawdę o Budce. Wojna o władzę już trwa
  2. Macierewicz pokazuje nagranie: w Smoleńsku doszło do eksplozji. Chce by film dotarł do milionów Polaków
  3. Mateusz Morawiecki podjął decyzję ws. obostrzeń. Zobacz ustalenia RMF FM przed konferencją
  4. Marek Suski złożył „subtelne” życzenia… Platformie Obywatelskiej. Już są hitem Internetu
  5. Znany ksiądz wyrzucił to z siebie. „Nie wspieram WOŚP. Nie można jedną ręką pomagać, a drugą…”

 

Zobacz również: