Niezwykła, pełna humoru i adrenaliny historia, która jest dowodem, że nawet te „kosmicznie” odjechane marzenia mogą się spełnić. Chris Hadfield już jako mały chłopiec marzył o podróżach kosmicznych. W kosmosie spędził prawie 4000 godzin.
Podczas swoich licznych misji musiał np. włamać się do stacji kosmicznej z pomocą żołnierskiego noża, wyrzucić żywego węża z kabiny samolotu, który właśnie pilotował, został też na pewien czas oślepiony podczas „spaceru” na orbicie i do promu kosmicznego wracał po omacku. Do najniebezpieczniejszych zdarzeń potrafi podejść z rozbrajającym dystansem. 12 milionów  wejść na YT w ciągu zaledwie trzech dni zanotował klip, w którym Hadfield śpiewa piosenkę Space oddity Davida Bowie unosząc się w stanie nieważkości. Ekstremalnie ryzykowna praca kosmonautów na zawsze zmienia każdego, kto choć raz znalazł się w kosmosie. Dlatego opowieść Hadfielda pozwoli każdemu spojrzeć na nasze życie na Ziemi z zaskakującej perspektywy.
Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania 5 książek „Kosmiczny poradnik życia na Ziemi” Chrisa Hadfielda.
Aby je otrzymać, należy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT), o treści: Express. po kropce Kosmiczny poradnik życia na Ziemi, oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 12 czerwca, do godziny 12.00.