W piątek, 3 czerwca, w siedzibie Telewizji Polskiej w Warszawie rozpoczynają się castingi do kolejnej edycji popularnego talent-show Dwójki „The Voice of Poland”.  Program powróci na antenę TVP2 jesienią 2016 r.

 W nadchodzących tygodniach przesłuchania w Warszawie będą kontynuowane w piątki i soboty: 3 i 4 czerwca, 10 i 11 czerwca oraz 17 i 18 czerwca, w godzinach 10:00 – 18:00 w Telewizji Polskiej (blok F) przy ul. Woronicza 17. Uczestnicy castingów proszeni są o przygotowanie dwóch piosenek – coverów, z których jedna musi być wykonana w języku polskim.

 Jak zapowiadają twórcy programu „The Voice of Poland”, w siódmej edycji widzów czeka wiele emocjonujących momentów i niespodzianek, jak choćby całkowita zmiana formuły odcinka „Nokaut”. Zmiany nastąpią również na czerwonych fotelach trenerów programu – ich nazwiska zostaną ujawnione 2 lipca w wakacyjnym wydaniu programu „Pytanie na Śniadanie”.

„The Voice of Poland” to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Polska edycja programu obecna jest na antenie Dwójki od 2011 roku i cały czas cieszy się ogromną popularnością. Laureatami poprzednich edycji zostali: Aleksandra Nizio, Juan Carlos Cano, Mateusz Ziółko, Natalia Sikora, Damian Ukeje i Krzysztof Iwaneczko. Jak pokazują dokonania finalistów programu, udział w nim otwiera drzwi do kariery na rynku fonograficznym. Rafał Brzozowski, uczestnik pierwszej edycji „The Voice of Poland”, odniósł ogólnopolski sukces przebojem „Tak blisko”, a Natalia Sikora została laureatką konkursu „Debiuty” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2013 roku. Jej sukces powtórzył w 2014 roku w Opolu Mateusz Ziółko także zajmując pierwsze miejsce w konkursie „Debiuty”. Równie spektaklularne są sukcesy Natalii Nykiel oraz Sarsy, uczestniczek „The Voice of Poland”, które po wzięciu udziału w programie kontynuują z powodzeniem kariery sceniczne.

Zobacz również: