nie żyje
zdjęcie ilustracyjne, youtube

Jak donoszą lokalne media oraz Dziennik Bałtycki, po 4-letniego chłopca, który był nieprzytomny przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Poszkodowana została także kobieta w ciąży oraz jeszcze jedna osoba. Wszystko to skutek wypadku samochodowego, do którego doszło w Nowej Cerkwi, w województwie pomorskim.

Wypadek w Nowej Cerkwi. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

W samochodzie, który uległ wypadkowi, według lokalnej prasy podróżowały cztery osoby, w tym kobieta w ciąży i dwójka małych dzieci. Za kierownicą siedziała kobieta, która z nieustalonych dotąd przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo.

„Kierująca osobowym autem kobieta w ciąży uderzyła w przydrożne drzewo.” – potwierdził mł. kpt. Konrad Majewski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim”.

W najcięższym stanie jest ciężarna kobieta oraz jej 4-letnie dziecko. Konieczne okazało się wezwanie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przez kilka godzin droga w Nowej Cerkwi była zablokowana. Jak duża była siła uderzenia w drzewo, można wywnioskować na podstawie poniższej fotorelacji.

Na ten moment nie są znane dalsze rokowania co do stanu zdrowia ciężarnej kobiety oraz jej 4-letniego syna. Wiadomo, że w momencie interwencji Lotniczego Pogotowia Ratunkowego dziecko było nieprzytomne.

źródło: Dziennik Bałtycki, WP, media

  1. Donald Tusk będzie premierem? Ten sondaż nie pozostawia złudzeń
  2. Zderzenie pociągów. Nie żyją co najmniej dwie osoby, kilkadziesiąt jest rannych
  3. Nie tylko pensje polityków pójdą w górę. Kwoty potrafią zwalić z nóg

Zobacz również: