nie żyje dziecko

Wstrząsające ustalenia. Tragedia podczas wesela rozegrała się w miejscowości Żelechlinek w województwie łódzkim. W niedzielny poranek znaleziono ciało 21-letniej kobiety, która minionego wieczoru i nocy bawiła się na imprezie weselnej. Policja i prokurator ustalają przyczyny zgonu. Pojawiły się pierwsze doniesienia.

Nie żyje 21-latka. Tragedia podczas wesela w woj. łódzkim

W niedzielę około godziny 7:00 w stawie w pobliżu sali weselnej w Żelechlinku, na której dzień wcześniej odbywało się przyjęcie, znaleziono zwłoki 21-letniej kobiety. Wiadomo, że to mieszkanka Łodzi. Policja i prokuratura już rozpoczęły śledztwo i czynności, które mają wyjaśnić przyczyny jej zgonu. Prawdopodobnie zostanie też przeprowadzona sekcja zwłok kobiety. W sprawie pojawiły się pierwsze ustalenia.

Mówią one o tym, że w związku ze znalezieniem zwłok kobiety, zatrzymano jedną osobę. Nie ujawniono jednak tożsamości i czy to kobieta, czy mężczyzna. Osoba ta miała jednak widzieć denatkę po raz ostatni przed śmiercią. „Do wyjaśnienia decyzją prokuratora została zatrzymana osoba, która jako ostatnia widziała kobietę żywą po opuszczeniu przez nią sali.” – potwierdziła rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, młodszy inspektor Joanna Kącka.

Jak na razie, w tej sprawie jest zdecydowanie więcej niewiadomych, niż pewników. To dlatego policja i prokuratura dopuszczają każdy możliwy scenariusz, który mógł przyczynić się do zgonu młodej kobiety. „W tej chwili żadna z hipotez nie jest wiodąca, począwszy od nieszczęśliwego wypadku po kwestie z udziałem osób trzecich.” – dodaje rzecznik prasowy łódzkiej policji.

Wiadomo, że po weselu rozpoczęły się poszukiwania 21-latki, której zniknięciem zaniepokoiła się najbliższa rodzina. To wówczas dokonano wstrząsającego odkrycia. Ciało ze stawu wyłowili strażacy. W pobliżu znajdowały się kamery monitoringu i nagrania z nich są też przedmiotem postępowania prokuratorskiego. Będziemy Państwa informować o wszystkich nowych informacjach w tej sprawie.

źródło: PAP, Interia

Zobacz również: