Rosjanie zabili sportowca

Niestety, tragiczne wieści dotarły z Buczkowic, gdzie od wczoraj poszukiwany był 15-latek. Chłopiec zaginął wczoraj popołudniu, a dzisiaj niestety znaleziono jego ciało. Policja przekazała pierwsze szczegóły, choć tragiczny finał poszukiwań będzie przedmiotem prokuratorskiego postępowania. 

Nie żyje 15-latek. Tragiczny finał poszukiwań

Informacja pojawiła się w lokalnych mediach. Tam też wczoraj informowano o rozpoczęciu poszukiwań 15-latka. Zgłoszenie o jego zaginięciu wpłynęło do lokalnej policji około godziny 20:25. W Buczkowicach i okolicy rozpoczęły się zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. Uczestniczyła w nich straż pożarna, policja, bliscy, znajomi i sąsiedzi nastolatka.

W poszukiwaniach brał udział także specjalistyczny dron i wyszkolony pies tropiący. Niestety, ale w godzinach nocnych ujawniono ciało 15-latka. „Na ciało chłopca natrafiono o 2.00 w ostępach leśnych. Policjanci wstępnie wykluczyli udział osób trzecich w jego śmierci.” – informuje lokalny portal beskidzka24.pl.

Pierwsze ustalenia wskazują na to, że nastolatek popełnił samobójstwo. Aby to potwierdzić, prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Na ten moment policja ani też prokuratura nie ujawniają, co mogło być powodem, dla którego nastolatek targnął się na własne życie.

źródło: beskidzka24.pl

Zobacz również: