Biały, czarny i szary to kolory, które od kilku sezonów robią prawdziwą furorę w dziedzinie urządzania i dekorowania wnętrz. Nic w tym dziwnego – barwy te są eleganckie i ponadczasowe, a do tego stanowią niezwykle uniwersalne tło dla tworzenia wyjątkowych aranżacji. Wbrew pozorom i głosom sceptyków nie są również nudne ani pozbawione charakteru, co doskonale udowadniają podłogi laminowane wineo 550.

Panele laminowane wineo 550 to propozycja dla wszystkich, którzy szukają eleganckiej, a zarazem wszechstronnej podłogi o intrygującej strukturze i kolorystyce. W tej nowoczesnej kolekcji paneli o formacie płytek królują bowiem modne, monochromatyczne dekory, zróżnicowane pod względem tonacji i faktury wykończenia. Znaleźć w niej można zatem klasyczną, matową szarość oraz wyrazisty grafit, szlachetne srebro i delikatną barwę gołębią w wariancie matowym lub błyszczącym. W tych dwóch wersjach występują również dwa podstawowe kolory, czyli czarny i biały. Taka różnorodność odcieni, przy jednoczesnym zachowaniu identycznych parametrów technicznych i wymiarów paneli (853 x 331 mm), pozwala na dowolne łączenie dekorów w ramach jednej płaszczyzny i tworzenie oryginalnych układów przestrzennych. W zależności od charakteru pomieszczenia i upodobań jego właścicieli, można wybrać jednolitą podłogę, zestawić ze sobą matową i błyszczącą odmianę ulubionego koloru lub pokusić się o ułożenie szachownicy, wielobarwnej mozaiki albo cieniowanej kompozycji w stylu ombre. Jeżeli natomiast pojawi się wizja dodania na podłodze mocniejszego akcentu, to również nic nie stoi na przeszkodzie – w kolekcji paneli laminowanych wineo 550 znalazło się również kilka intensywniejszych kolorów: niebieski, żółty, musztardowy, kiwi i umbra. Miłośnicy nieszablonowych, kreatywnych pomysłów mogą ponadto skorzystać z opcji wineo 550 digital i samodzielnie zaprojektować wzór na pojedynczym panelu lub całej podłodze.

Panele laminowane wineo 550 występują w 12 matowych dekorach i 7 wzorach o wysokim połysku, a przeznaczone są do bezklejowego montażu w domach mieszkalnych, biurach i obiektach publicznych. Podwyższona odporność na obciążenia i ścieranie (klasa AC4), duża wytrzymałość, trwałość i łatwość utrzymania w czystości sprawiają, że podłogę można układać w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, a płyta nośna Aqua-Protect pozwala na wykorzystanie jej nawet we wnętrzach o dużej wilgotności, takich jak kuchnia lub łazienka. Dodatkowym atutem paneli wineo 550 jest fakt, że można układać je na ogrzewaniu podłogowym.

Dodatkowe informacje o podłogach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/.

Zobacz również: