zdjęcie ilustracyjne, fot. Policja

Policjanci z wydziału kryminalnego z komendy przy ulicy Grenadierów  prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 27 lutego 2015 roku w Warszawie przy ul. Paca 19. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Rysopis mężczyzny: wzrost 171-175 cm, sylwetka wątła, cherlawa, oczy jasne; włosy kasztanowe; twarz prostokątna, broda pełna – niestrzyżona; nos duży, szeroki; uszy wyraźnie odstające, uszy duże, blizna pooperacyjna na brzuchu o długości ok. 10cm.

 W dniu odnalezienia zwłok denat ubrany był w czapkę koloru czarnego, kurtkę materiałową koloru zielono – oliwkowego, bluzę niebieską z żółtymi rękawami, sweter koloru czerwonego, czarną bluzę, spodnie koloru niebieskiego, buty z cholewą koloru brązowego.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyzna ten najprawdopodobniej miał na imię Jacek, pochodził z okolic Zamościa, prowadził wędrowny tryb życia. Jego była żona  może zamieszkiwać w Warszawie.

Osoby które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z asp. Rafał Feldman tel. (22) 603-69-24, (022) 603-82-39 lub czynny całą dobę (0-22) 603-76-55 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: krp7warszawa@policja.waw.pl

Zobacz również: