Nękał seksualnie kobietę. Przywiązała do drzewa swojego prześladowcę i odcięła mu penisa

0

47-letnia kobieta miała dość seksualnego napastowania przez swojego 27-letniego sąsiada. Wspólnie z dwoma pomocnikami zwabiła mężczyznę na przedmieścia Bombaju i odcięła mu genitalia, by „dać mu lekcję”. Okaleczonego 27-latka zawiozła do szpitala, gdzie przeszedł operację ratującą życie. Kobieta i jej wspólnicy usłyszeli zarzuty usiłowania zabójstwa i trafili do aresztu.

47-letnia mężatka i matka dwojga dzieci miała problem z napastującym ją sąsiadem. 27-latek miał składać jej seksualne propozycje i nie przyjmować do wiadomości odmowy. Miał także powiedzieć mężowi kobiety, że jest w niej zakochany, co doprowadziło do kłótni małżonków.

Kobieta wraz z dwoma wspólnikami zwabiła we wtorek 27-latka w pobliże torów kolejowych w dzielnicy przemysłowej na przedmieściach Bombaju. Tam mężczyźni przywiązali go do drzewa, a kobieta odcięła mu genitalia.

Później zabrała mężczyznę do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jego stan jest stabilny. Miejscowa policja dodała, że rodzina poszkodowanego „jest w szoku”.

Cała trójka usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. – Aresztowaliśmy kobietę i dwóch wspólników. 47-latka przyznała, że jej planem było odcięcie penisa prześladowcy z powodu nieustannego nękania – powiedział cytowany przez „Daily Mail” starszy inspektor Gajanan Kabdule. Jak dodał, policja zabezpieczyła nóż i odcięte genitalia.

Według lokalnych mediów, kobieta tłumaczyła, że zrobiła to, by „dać lekcję” mężczyźnie.

Indie borykają się z problemem gwałtów i napastowania seksualnego. W 2016 r. odnotowano 100 gwałtów każdego dnia.

W 2017 r. kobieta w Indiach odcięła penisa mężczyźnie, który próbował ją zgwałcić.

Źródło: Daily Mail/polsatnews

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ