Ten zboczeniec złapał 14-latka za genitalia. Szuka go policja

0
Gdańscy funkcjonariusze poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o przestępstwo o charakterze seksualnym. Poszukiwany podszedł w tramwaju do nastolatka i złapał go w miejsce intymne
Policjanci z Komisariatu I Policji w Gdańsku, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk Śródmieście, prowadzą śledztwo w sprawie zaistniałego w dniu 21 września czynu o podłożu seksualnym. Policja publikuje wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym zdarzeniem i zwraca się z prośbą o przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny widocznego na zdjęciu. Policja zapewnia anonimowość.

Komisariat I Policji w Gdańsku prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Śródmieście śledztwo w sprawie zaistniałego w dniu 21 września tego roku czynu o podłożu seksualnym. Do przestępstwa doszło około godziny 13.20 przy ul. Łostowickiej w tramwaju linii numer 6. Do 14- letniego chłopca stojącego przy drzwiach tramwaju podszedł mężczyzna i złapał go w miejsce intymne. Mężczyzna wysiadł z tramwaju i poszedł na przystanek tramwajowy „ Wilanowska” w kierunku pętli „ Chełm”, a tam po kilku minutach wsiadł do tramwaju linii nr 2, z którego wysiadł na przystanku „ Chałubińskiego”.
W toku wykonanych czynności policjanci ustalili, że prawdopodobny związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę utrwalonego na zdjęciach lub mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym jednostki pod nr tel. 58 321 67 22. Informacje można przekazywać, pisząc na adres komendant.kp1@gd.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają anonimowość.
KMP Gdańsk

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ