WARSZAWA: Piotr wszedł do klubu. Więcej go nie widziano

0
W Warszawie zaginął pochodzący ze Staszowa (woj. świętokrzyskie) 27-letni Piotr Rysak. Mężczyzna mieszka w stolicy od nieco ponad dwóch lat. O informacje na temat miejsca pobytu zaginionego apelują jego bliscy oraz policjanci.
Piotr po raz ostatni widziany był około północy z czwartku na piątek (29/30 listopada). Wyszedł wtedy z klubu przy ulicy Fredry 6 w Warszawie. Nie wiadomo co dzieje się z nim od tamtej pory. Nie dotarł do domu, z nikim się nie kontaktował.
Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII prowadzą poszukiwania 27-letniego Piotra Rysaka.
Mężczyzna ma 176-180 cm, sylwetka szczupła włosy ciemny blond, krótkie, proste, oczy piwne, nos normalny, uszy normalne, uzębienie pełne.
W dniu zaginięcia ubrany był w szary płaszcz, biała koszula, ciemna marynarka, bordowe spodnie, czarny szalik, czapka bordowa.
Znaki szczególne- blizna na nosie, blizna po rozcięciu na kolanie
Mężczyzna 30 listopada 2018 roku około północy wyszedł z klubu przy ulicy Fredry 6 w Warszawie i do tej pory nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich.
Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu.
Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komendy przy ulicy Grenadierów tel. (22) 603-69-24, (22) 603-82-39, w godz. 8.00-16.00, całodobowo (22) 603-76-55, lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: komendant.krp7@ksp.policja.gov.pl.

KSP

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ