NIEMCY: 15-latka była gwałcona dziesiątki razy, przez kilka dni

0

15-letnia dziewczynka została zgwałcona przez kilku mężczyzn we wrześniu. Według policji główny podejrzany i czterech innych zatrzymanych to Afgańczycy. Teraz śledczy  opublikowali nowe informacje.

Policja opisuje rzekomy przebieg przestępstwa w następujący sposób: W sobotę, 22 września, 15-letnia Niemka i 17-letni Afgańczycy, którzy znali się od kilku tygodni, zatrzymali się w Pasing, w mieszkaniu będącym własnością ich znajomych.

– Tam Afgańczyk  poprosił ją o stosunek seksualny, którego 15-latka odmówiła Jednak groził jej, po czym doszło do stosunku seksualnego –  informuje policja.

Alena tym się nie skończyło, dziewczyna była zamknięta w mieszkaniu. Przez cztery dni ofiara była zmuszana do seksu z pięcioma znajomymi 17-latka. Gwałty miały miejsce w innym domu w dzielnicy Berg am Laim na południowym wschodzie miasta.

Po powrocie do domu dziewczyna w końcu poinformowała rodzinę o tym co się stało. W końcu wezwano policję.

Siedemnastolatek i czterech innych podejrzanych – w wieku od 20 do 28 lat -zostało aresztowanych w ciągu następnych tygodni.  Jeden gwałciciel jest nadal poszukiwany.

Wszyscy domniemani sprawcy pochodzą z Afganistanu. Są uznani za osoby ubiegające się o azyl. Oskarżeni mężczyźni podczas przesłuchań lub twierdzili, że nastolatka wyraziła zgodę na seks.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ