Ukochany sprzedał ją do domu publicznego

0

Corrina Slusser była studentką marketingu na prestiżowym Uniwersytecie Pensylwanii. Jej koszmar zaczął się, gdy wyjechała ze swojego rodzimego miasta Bloomsburg do Nowego Jorku.

19-latka związała się z 23-letnim Ishim Woneyem. Aspirujący raper najprawdopodobniej wykorzystywał seksualnie Corinnę i inne młode kobiety, zmuszał je do prostytucji i sprzedawał handlarzom ludźmi. Mężczyzna został właśnie zatrzymany przez policję – donosi „Daily Mail”.

Miesiąc po przyjeździe do Nowego Jorku Corinna zniknęła bez śladu. Zanim to się stało, mieszkała w obskurnym motelu na Bronksie. Miejsce jest przez mieszkańców dzielnicy kojarzone głównie z prostytucją.

W tym samym czasie Woney miał też drugą partnerkę. Ją również zmuszał do prostytucji, z której sam czerpał korzyści finansowe. Ponieważ jego druga dziewczyna zaczęła być zazdrosna, 23-latek kazał Corinnie przenieść się do motelu w Queens. To tam widziano ją po raz ostatni.

Woney odpowie na szereg zarzutów. Jest oskarżony między innymi o handel ludźmi w celu ich seksualnego wykorzystania oraz zmuszanie do prostytucji za pomocą siły, gróźb, oszustw i przymusu. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Zatrzymanie nie miało bezpośredniego związku ze sprawą Corinny. Mimo to zarówno rodzina dziewczyny, jak i policja mają nadzieję na jej odnalezienie. Zdaniem mundurowych Woney, co stało się z 19-latką. Podejrzewają, że studentka stała się ofiarą handlu ludźmi.

o2/Daily Mail

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ