Doradzał Niemcom, aby opuścili kraj, przekazując pieniądze uchodźcom. Po czym zgwałcił 6 kobiet

1

Syryjczyk Aras Bacho urodzony w 1998 roku, pracujący zarówno dla HuffPost, jak i Vice, jest teraz oskarżony o molestowanie seksualne i napaść seksualną na kilka kobiet i dziewcząt. Jego proces rozpocznie się 23 listopada w Lemgo.

Jest oskarżony o sześć przestępstw seksualnych, które miały miejsce od listopada do grudnia 2017 roku – informuje Junge Freiheit. Mówi się, że pięć gwałtów dokonał w szkole zawodowej w Lemgo, a jeden w autobusie. Oskarżają go między innymi  trzy jego koleżanki z klasy. Bacho był już znany w szkole za rzekome pokazywanie pornograficznych filmów na telefonie kolegom z klasy.

Aras Bacho odrzuca wszystkie zarzuty. Swego czasu napisał na Twitterze, że to kobiety są winne  napaści seksualnych, które miały miejsce w Sylwestra 2015 roku w Kolonii, ponieważ były same. A uchodźcy musieli się tak  zachowywać.

Doradzał też  Niemcom, aby opuścili kraj, przekazując pieniądze uchodźcom i zapewnili im markowe smartfony. Ten przykładowy uchodźca jest  często używany przez lewicę do walki z „rasizmem” i jest  gorącym zwolennikiem Merkel.  Często zwalczał AfD za „rasizm i podżeganie” przeciwko cudzoziemcom. Napisał także artykuły o tym, dlaczego należy sprzyjać uchodźcom i dlaczego Niemcy powinny powstrzymać deportację uchodźców.

voe

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ