Magda z Rolnik szuka żony

Show Telewizji Polskiej “Rolnik szuka żony” to prawdziwy hit szklanego ekranu. Program rozrywkowy, który wywołuje wiele emocji – od łez radości po rozpacz oglądany jest regularnie przez miliony telewidzów. Wydawać się mogło, że po kilku edycjach nic już nas nie zaskoczy tak bardzo, byśmy wyskoczyli z kapci. Stało się jednak inaczej. Historia Magdy z “Rolnik szuka żony” to prawdziwe pasmo nieszczęść. Po ostatnich odcinkach nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała ulec poprawie. Z odcinka na odcinek jest coraz gorzej.

Dramat Magdy z “Rolnik szuka żony”

Magda to jedyna kobieta w siódmej edycji “Rolnika”. 27-latka na co dzień mieszka w Wielkopolsce, gdzie razem ze swoimi rodzicami prowadzi gospodarstwo rolne. Ich specjalnością jest produkcja ziemniaka. Wydawać się mogło, że jako jedyna kobieta szybko zostanie dopasowana do zgłaszających się do programu mężczyzn. Stało się jednak inaczej.

Już na samym początku siódmej edycji “Rolnik szuka żony” telewidzowie mogli zapoznać się z dramatyczną historią z życia Magdy. Teraz okazało się, że pasmo nieszczęść zaczyna się pogłębiać. Zacznijmy jednak od początku. Magda zaledwie pół roku po ślubie zmuszona była rozwieść się ze swoim mężem, który od dłuższego czasu ją zdradzał.

Do programu zgłosiła się po to, aby odbudować zaufanie do mężczyzn i co tu dużo ukrywać, znaleźć drugą połówkę. Nic jednak nie wskazuje na to, by jej się udało. Magda rozbudziła swoje nadzieje, ale teraz pojawiły się łzy. Wszyscy telewidzowie mogli oglądać zapłakaną i mocno zrozpaczoną Magdę, która jest zawiedziona tym, co spotkało ją w programie.

Twierdzi, że mężczyźni, którzy zgłosili się do programu “Rolnik szuka żony” nie szukają kobiety życia, a raczej zabawy. Internauci współczują Magdzie, ale też wytykają, że już od długiego czasu w social media doradzali jej, że otacza się nieodpowiednimi mężczyznami. Jako przykład podawali Mateusza, który o gospodarstwie wiedział niewiele i wyraźnie dał odczuć telewidzom, że jest tutaj dla zabawy, a nie dla poważnego związku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

To przeczy temu, czego po programie oczekuje Magda. Trafiła do “Rolnik szuka żony”, by znaleźć mężczyznę swojego życia. Ma już nawet ułożony plan. Szybki ślub a po roku dziecko. Wydaje się jednak, że są małe szanse, by wszystko się ziściło. Na naszych oczach rozgrywa się kolejny dramat 27-letniej Wielkopolanki. Trzeba przyznać, że życie jej nie oszczędza. Co byście jej doradzili? Powinna dać sobie spokój z programem czy jednak próbować szczęścia i żyć złudnymi nadziejami?

Zobacz także

  1. Zmarł Dariusz Gnatowski. Wiemy jaki był powód śmierci słynnego aktora „Świata według Kiepskich”
  2. Emeryci nie będą zadowoleni. Przyszłoroczna waloryzacja emerytur to nieśmieszny żart rządu
  3. Żabka ignoruje godziny dla seniorów? Sprytne rozwiązanie umożliwia zakupy

Zobacz również: