TVP

Czy Sylwester 2020 będzie odwołany? Nowe wieści ze stacji TVN oraz Polsatu są już oficjalnymi, jedynie TVP nie zajęło stanowiska w tej sprawie. A więc jak będzie wyglądało tegoroczne świętowanie?

Możemy chyba otwarcie powiedzieć, iż ten rok nie należał do najlepszych. Większość Polaków z pewnością chętnie pożegnałaby już 2020. Niestety do tego jeszcze trochę czasu. Tegoroczny Sylwester prawdopodobnie nie będzie należał do typowych. Zapewne znaczna większość spędzi go w domu przed telewizorem, zaś powitanie nadchodzącego 2021 nie będzie tak efektowne.

Co więcej w tym roku walka o widza będzie bardziej zaciekła niż zwykle. Jak się okazuje noworoczne transmisje imprez sylwestrowych będą wyglądały zgoła inaczej. Przede wszystkim nie zobaczymy na ekranach plenerowych koncertów, ani tym bardziej nie będzie możliwości wzięcia w nich udziału. W tym temacie wypowiedzieli się rzecznicy stacji Polsat oraz stacji TVN. Władze obu deklarują, iż dla ich widzów przygotują jednak coś specjalnego. Jedynie stacja Telewizji Polskiej pozostawia temat Sylwestra bez komentarza.

„W obecnej sytuacji organizowanie jakichkolwiek imprez plenerowych mających odbyć się w najbliższej przyszłości jest po prostu niemożliwe” – tłumaczył Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu.

Sylwester 2020 – TVP nie zrezygnuje z pleneru?

Wiemy już, że zarówno impreza sylwestrowa w Warszawie TVN-u jak i ta w Chorzowie Polsatu są oficjalnie odwołane. Temat jednak pozostaje bez ostatecznej decyzji, jeśli chodzi o program „Sylwester z dwójką” Telewizji Polskiej, który co roku organizowany jest w Zakopanem.

Internauci już spekulują, iż stacja TVP nie ma zamiaru odwoływać imprezy, mimo coraz gorszych statystyk dotyczących zachorowań oraz nie najlepszych nastrojów Polaków. Wielu jednak wbrew złym prognozom chętnie wzięłoby udział w tradycyjnym świętowaniu nowego roku. Pytanie tylko czy TVP na to przystanie?

Zobacz również: