Marta Wierzbicka z Na Wspólnej

Nie da się ukryć, iż Marta Wierzbicka wywołała spore zaskoczenie zdjęciami swojego mieszkania. Okazało się, iż aktorka, znana z serialu “Na Wspólnej”, urządziła swoje przysłowiowe “cztery kąty” w dość zaskakujący sposób.

Marta Wierzbicka postawiła na nietypowe rozwiązania

Jak już wspomnieliśmy, gwiazda serialu “Na Wspólnej” zaskoczyła użytkowników popularnego portalu społecznościowego. Wszystko z powodu stylu w jakim urządziła swoje lokum.

Niewątpliwie 29-letnia aktorka postawiła na oryginalne meble i dodatki, które nadały jej mieszkaniu oryginalny charakter. Marta Wierzbicka zrezygnowała z nowoczesnych mebli w stylu glamour. Zamiast tego w pomieszczeniach, które pokazała gwiazda TVN możemy odnaleźć rzeczy, które wyglądają jak z minionej epoki.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Doskonałym przykładem takiego wystroju jest salon Marty Wierzbickiej. Próżno szukać tam drogich mebli i dodatków. Za to jest tam przytulnie i klimatycznie. Docenili to internauci, którzy pod zdjęciem umieścili komentarze pełne pochwał: “Przyjemne wnętrze! Skąd zamiłowanie do czeskiego modernizmu i Halabali?”, “Ale czadowe wnętrze!”.

Również kuchnia, w której Marta Wierzbicka przygotowuje swoje posiłki zdecydowanie różni się od tych, które znamy z Instagrama celebrytów pokroju Joanny Przetakiewicz czy Małgorzaty Sochy. Aktorka “Na Wspólnej” postawiła na prostotę i funkcjonalność. Widać, że w tym miejscu rzeczywiście się gotuje. Bez wątpienia miejsce to nie jest tylko “na pokaz”.

Na koniec warto jeszcze spojrzeć na fragment pokoju dziennego Wierzbickiej. Ważnym elementem jest w nim wielka kanapa. Uwagę przykuwa również wisząca nad nią grafika oprawiona w antyramę. Jak dowiadujemy się z komentarzy autorem dzieła jest polski grafik, malarz, plakacista i rzeźbiarz – Wojciech Fangor.

Co ciekawe, wspomniana grafika wzbudziła podziw u niektórych internautów: “Jeeeny, ale się ślinię do tego Fangor”. Rzeczywiście jest czego zazdrościć, bowiem jak wyznała Marta Wierzbicka, znana z „Na wspólnej”, starała się zdobyć tę grafikę aż dwa lata!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Zobacz także:

  1. Smutne wieści w “Rolnik szuka żony”. Spotkało ją kolejne nieszczęście, na własne życzenie?
  2. Zmarł Dariusz Gnatowski. Wiemy jaki był powód śmierci słynnego aktora „Świata według Kiepskich”
  3. Dagmara Kaźmierska wprawiła wszystkich w osłupienie. Wystarczyło jedno zdjęcie

Zobacz również: