poseł PiS ostro w TVP Info

Dzień bez kłótni na polskiej scenie politycznej dniem straconym. Wygląda na to, że nawet w tak trudnym czasie, jak pandemia koronawirusa, dwie strony politycznej barykady nie potrafią znaleźć wspólnego języka. Świadczą o tym ostatnie wydarzenia w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej oraz wypowiedzi polityków. Poseł PiS ostro zaatakował na antenie TVP Info swoich kolegów z opozycji.

Poseł PiS nie ma wątpliwości ws. opozycji

Cała burza rozpętała się od przesunięcia posiedzenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. To właśnie politycy opozycji złożyli taki wniosek i co gorsza dla Prawa i Sprawiedliwości, wygrali głosowanie.

“Mówimy dosyć tego bałaganu, tego burdelu. Polegającego na tym, że wnosicie ustawy na trzy godziny przed procedowaniem” – grzmiał lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Włodzimierz Czarzasty. “Nic nie usprawiedliwia tego, w jakim chaosie ten rząd kolejny raz próbuje uchwalać prawo” – wtórował mu Borys Budka wymieniając kolejne, jego zdaniem, przepisy pisane na kolanie.

Dlatego też zachowanie opozycji, politycy PiS nazwali skandalicznym. Zdaniem Prawa i Sprawiedliwości, to działanie celowe mające utrudniać walkę z koronawirusem. Nie kryje tego z pewnością Michał Wójcik, który na Twitterze rozpoczął ostrą wymianę zdań. “Opozycja kompletnie pogubiona w tak wyjątkowo trudnym czasie. Brutalna prawda” – napisał.

To jak się okazało było tylko jedynie pierwszym ciosem wyprowadzonym w stronę politycznych oponentów. Wójcik z PiS dolał oliwy do ognia na antenie TVP Info, gdzie jeszcze brutalniej zaatakował opozycję.

“Opozycja nie zdała egzaminu. Dała kolejny jasny przykład, że dobro obywateli nie jest u nich na pierwszym miejscu. Straciliśmy kolejny dzień w walce z COVID-19. W walce o życie i zdrowie Polaków” – grzmiał Michał Wójcik.

“Wszystkie instrumenty do walki z pandemią są w rękach rządu. Macie też większość parlamentarną. Obarczanie winą opozycji to wyraz zupełnej impotencji władzy” – odpowiadają Wójcikowi internauci.

Jak myślicie, kto w tej kwestii ma rację? Czy opozycja celowo blokuje działania rządu ws. pandemii koronawirusa czy jednak PiS jest samo sobie winne?

Zobacz również: